d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Żubr
1235Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Sep 28 2025 10:21pm
Ehh kurwa znowu osiem wypitych :blush:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 28 2025 10:25pm
Grubo, ja też zaraz skoczę sobie po browara, ale mi wystarczy jedno piwko.
Member
Posts: 37,066
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Sep 28 2025 10:27pm
Żeberek dobre piwko, ale 8 bym nie wypił za chuja. Już nie ta forma co z 10 lat temu
Member
Posts: 34,146
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Sep 29 2025 01:37am
żyje w puszczy B)
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Sep 29 2025 01:41am
Żeberek dobre piwko, ale 8 bym nie wypił za chuja. Już nie ta forma co z 10 lat temu


Trzeba zjesc cos na bank bo inaczej jest zwala okrutna
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 29 2025 01:43am
A ja to se kupiłem jednak setkę. Tanie te saskie, tylko 5.99
Member
Posts: 37,066
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Sep 29 2025 01:48am
Trzeba zjesc cos na bank bo inaczej jest zwala okrutna


Piwka mnie ostatnio zatykają. Wypije 4 maks, potem jak mam coś pić to driny
Member
Posts: 30,762
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 29 2025 02:10am
A ja to se kupiłem jednak setkę. Tanie te saskie, tylko 5.99


wychodzi opłacalnie :thumbsup: a jakie mają smaki? za mną chodzi ta twoja czekolada pomarańcza ale nigdzie jej nie mogę kupić :(
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 29 2025 02:13am
wychodzi opłacalnie :thumbsup: a jakie mają smaki? za mną chodzi ta twoja czekolada pomarańcza ale nigdzie jej nie mogę kupić :(


W Dino są te czekoladowe pomarańcze. Bardzo słodkie. A saska była do wyboru albo pigwa, albo orzech laskowy z nutą karmelu i wybrałem tę drugą opcję. I teraz pewnie będę takie kupował, bo to nie była jakaś cena promocyjna, tylko one normalnie po tyle stoją.
Member
Posts: 30,762
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 29 2025 02:15am
W Dino są te czekoladowe pomarańcze. Bardzo słodkie. A saska była do wyboru albo pigwa, albo orzech laskowy z nutą karmelu i wybrałem tę drugą opcję. I teraz pewnie będę takie kupował, bo to nie była jakaś cena promocyjna, tylko one normalnie po tyle stoją.


Dino mam przy końcu miasta obok mc donalda :( jak będę na mieście to skoczę specjalnie i kupię. wypije jedną pod sklepem i jak będzie dobre to wezmę wiecej :D ogólnie wczoraj jakoś sobie obrzydziłem Argusa...muszę odczekać pare dni zanim znów napije się tego nektaru Bogów :lol:
Go Back To Polska Topic List
1235Next
Add Reply New Topic New Poll