1400 dokładnie, płace 600 za mieszkanie i mam wszystko w dupie. Mieszkam z rodziną, więc nie wymagają ode mnie wiele. Reszta dla mnie, a ja praktycznie kupuję tylko tytoń i alkohol i okazjonalnie jakieś dragi. High life.
masz <30? nie zebym sie czepial splacanie komus kredytu to patologia a wziac samemu teraz to ze 100k sam wklad na poczatek
fajnie by bylo 50/50 robic za granica w euro i se za to zyc ale te agencje to zwykle zlodziejstwo niestety