d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Usunac Uzytkownika
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,122
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 26 2025 04:08pm
ciuchcied


🚞🚞🚞 widze ciagle ci to chodzi po głowie wbijaj :drool:
Member
Posts: 3,106
Joined: Dec 30 2023
Gold: 1,769.65
Warn: 50%
Sep 26 2025 04:09pm
🚞🚞🚞 widze ciagle ci to chodzi po głowie wbijaj :drool:


~~
Member
Posts: 42,122
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 26 2025 04:11pm
Juz nvm :wacko:

This post was edited by Mis_nom on Sep 26 2025 04:26pm
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 28 2025 06:56am
Czemu chcesz usuwać użytkowników?
Member
Posts: 78,752
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Sep 28 2025 07:00am
spróbuj usunąć npanterę
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 28 2025 03:35pm
Ja usunąłem ostatnio wszystkich.
Member
Posts: 2,339
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Sep 28 2025 05:59pm
Ja usunąłem ostatnio wszystkich.


Ja oilem piwko i usuwan sie ie na noc ide spac
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 28 2025 06:00pm
Ja oilem piwko i usuwan sie ie na noc ide spac


Wiesz o tym, że użytkownik Necromancer robi fajne sygnaturki za 100 fg? Przyoszczędzisz trochę grosza i będziesz miał na jakieś gierki.
Member
Posts: 2,339
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Sep 28 2025 06:03pm
Wiesz o tym, że użytkownik Necromancer robi fajne sygnaturki za 100 fg? Przyoszczędzisz trochę grosza i będziesz miał na jakieś gierki.


PrYsiegam ze sie tym zajme ale mam tyle projektow rozpoczetych.. :rolleyes:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 28 2025 06:04pm
PrYsiegam ze sie tym zajme ale mam tyle projektow rozpoczetych.. :rolleyes:


Tak tylko mówię.
Go Back To Polska Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll