według mnie z tych marketowych kaw najlepsza jest mk caffe. ma mocny wyrazisty smak. kupiłem ostatnio 1kg za 65 zł i nastepnego dnia dokupiłem jeszcze 3 paczki póki promocja bo tak to 90zł. mam zapas na w chuj czasu i chyba pora strzelić sobie jedną B)
Ja właśnie idę dokończyć kawę, którą zrobiłem z pół godziny temu.