☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Kawa
Prev
1
157
158
159
160
161
425
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 22765
Replies: 4245
Track Topic
Mis_nom
Member
Posts: 42,127
Joined: Aug 4 2014
Gold
:
13.37
#1581
Sep 27 2025 12:50am
Quote (
fafnirek @ Sep 27 2025 07:32am
)
Pewnie zbierzesz więcej niż ja :+)
Coś tam jest i zas sie wjebalismy koło lotniska 😂
Lord_Jox
Member
Posts: 11,891
Joined: Jun 4 2005
Gold
:
11,122.16
#1582
Sep 27 2025 01:06am
Quote (
Mis_nom @ 27 Sep 2025 08:50
)
Coś tam jest i zas sie wjebalismy koło lotniska 😂
https://i.imgur.com/cKEY5aK.jpeg
https://i.imgur.com/ydrtFij.jpeg
Ładne czerwoniaki (u nas się tak na nie mówi)
Uważaj z tymi fotkami strategicznych obiektów
This post was edited by Lord_Jox on Sep 27 2025 01:12am
czu
Member
Posts: 78,762
Joined: Sep 24 2007
Gold
:
314.22
#1583
Sep 27 2025 02:11am
pierwsza kawka właśnie pita
kondes
Member
Posts: 34,142
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
410.00
#1584
Sep 27 2025 05:39am
Ha ja dałem radę bez kawki dziś być żywy
Unknown-X
Member
Posts: 13,379
Joined: Feb 12 2006
Gold
:
17,719.56
#1585
Sep 27 2025 12:11pm
Quote (
kondes @ Sep 27 2025 01:39pm
)
Ha ja dałem radę bez kawki dziś być żywy B)
kurde ja podobnie, troche mnie przeziebienie telepie wiec zamiast kawy byla herbata z miodem, cytryna i imbirem
Kkbbhh
Member
Posts: 3,108
Joined: Dec 30 2023
Gold
:
1,762.98
Warn: 50%
#1586
Sep 28 2025 03:52am
Quote (
Kkbbhh @ Sep 21 2025 05:18am
)
Smacznej kawusi wiktoria sie dusi na ciuchci kapusi
Bump4wiktoria
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#1587
Sep 28 2025 06:31am
Trzecią kawę piję.
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#1588
Sep 28 2025 08:35am
Cztery kawki jak na razie!
cbx1992
Member
Posts: 30,737
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
30.00
Warn: 10%
#1589
Sep 28 2025 08:47am
Quote (
fafnirek @ Sep 28 2025 04:35pm
)
Cztery kawki jak na razie!
ładnie. ja 3 chyba wypiłem a teraz 4pak argusika
pózniej kolacja kawka i yerba
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#1590
Sep 28 2025 08:51am
Quote (
cbx1992 @ Sep 28 2025 04:47pm
)
ładnie. ja 3 chyba wypiłem a teraz 4pak argusika :) pózniej kolacja kawka i yerba ;)
Yerbe to ja ostatnim razem piłem ponad 10 lat temu, z tego dzbanka śmiesznego się to pije, nie? Ze słomką.
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
157
158
159
160
161
425
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact