Tak się składa, że od dwóch lat utrzymuję się z renty alkoholowej.Nie jest tego wiele, bo średnio 3-3.5k miesięcznie, ale da się wyżyć.Zapytacie jak to robię?Odpowiem, że to tajemnica.Dlatego nie pytajcie.
To klamstwa taka renta to moze w zachodnim skandynawskim kraju ale nie tu