☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Temat Dla Ludzi Palących Papierosy
Prev
1
171
172
173
174
175
220
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 50358
Replies: 2193
Track Topic
Unknown-X
Member
Posts: 13,377
Joined: Feb 12 2006
Gold
:
17,719.56
#1721
Sep 26 2025 08:42am
Quote (
cbx1992 @ Sep 26 2025 04:21pm
)
masz 100 lat drogi kolego? :mellow:
tez to pamietam a jestem tylko 2 lata starszy od Ciebie
no i LPG na stacji za 86gr
Mis_nom
Member
Posts: 42,127
Joined: Aug 4 2014
Gold
:
13.37
#1722
Sep 26 2025 08:47am
Quote (
cbx1992 @ Sep 26 2025 04:21pm
)
masz 100 lat drogi kolego? :mellow:
W gimnazjum paliłem elemy i płaciłem 5-5.50pln a to byl jakoś 2004-2005 rok
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#1723
Sep 26 2025 01:09pm
Jechałem do miasta po pasek i kupiłem sobie o 17 winstony czerwone... Już ich prawie nie mam.
cbx1992
Member
Posts: 30,720
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
30.00
Warn: 10%
#1724
Sep 26 2025 01:20pm
Quote (
fafnirek @ Sep 26 2025 09:09pm
)
Jechałem do miasta po pasek i kupiłem sobie o 17 winstony czerwone... Już ich prawie nie mam.
ostro kiepcisz Faf
ja zjadłem kolację palę peta i się kładę coś pooglądać
Kkbbhh
Member
Posts: 3,106
Joined: Dec 30 2023
Gold
:
1,775.13
Warn: 50%
#1725
Sep 26 2025 02:23pm
Quote (
fafnirek @ Sep 26 2025 09:09pm
)
Jechałem do miasta po pasek i kupiłem sobie o 17 winstony czerwone... Już ich prawie nie mam.
alez bym cie tym paskiem przetrzepal XD
cbx1992
Member
Posts: 30,720
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
30.00
Warn: 10%
#1726
Sep 26 2025 04:27pm
Quote (
Kkbbhh @ Sep 26 2025 10:23pm
)
alez bym cie tym paskiem przetrzepal XD
lybisz takie akcje?
Kkbbhh
Member
Posts: 3,106
Joined: Dec 30 2023
Gold
:
1,775.13
Warn: 50%
#1727
Sep 26 2025 04:27pm
Quote (
cbx1992 @ Sep 27 2025 12:27am
)
lybisz takie akcje? :unsure: :thumbsup:
mhmmmmm
uwielbiam
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#1728
Sep 26 2025 10:20pm
Quote (
cbx1992 @ Sep 26 2025 09:20pm
)
ostro kiepcisz Faf :o ja zjadłem kolację palę peta i się kładę coś pooglądać ;)
Te kupne, to są takie, że nie można się nimi napalić.
rudy
Member
Posts: 564
Joined: Oct 18 2003
Gold
:
233.50
#1729
Sep 27 2025 02:19am
Quote (
Mis_nom @ 26 Sep 2025 16:47
)
W gimnazjum paliłem elemy i płaciłem 5-5.50pln a to byl jakoś 2004-2005 rok
Może faktycznie trochę więcej, już nie pamiętam dokładnie, w 2007 rzuciłem jak się mi syn urodził.
Lord_Jox
Member
Posts: 11,890
Joined: Jun 4 2005
Gold
:
11,122.16
#1730
Sep 27 2025 04:37am
Quote (
rudy @ 27 Sep 2025 10:19
)
Może faktycznie trochę więcej, już nie pamiętam dokładnie, w 2007 rzuciłem jak się mi syn urodził.
też rudy?
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
171
172
173
174
175
220
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact