d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > W Roku 45 Skończyła Się Druga Wojna światowa
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Sep 24 2025 02:26pm
A Ja w tym temacie stawiam posta numer 45000 :thumbsup:
Iso gz
Member
Posts: 20,825
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Sep 24 2025 02:27pm
:wacko:
Member
Posts: 42,122
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 24 2025 02:28pm
Gratulacje 😋
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 24 2025 02:44pm
Gz, pamiętam jak wbiłem 48k to uznałem, że to dosyć spora suma nabitych postów i Tobie też trochę ich wpadło przez lata udzielania się na sekcji.
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Sep 24 2025 02:57pm
Gz, pamiętam jak wbiłem 48k to uznałem, że to dosyć spora suma nabitych postów i Tobie też trochę ich wpadło przez lata udzielania się na sekcji.


Jakby zliczyć wszystkie to już bym był 60k
Rekord spamu chyba wciąż należy do mnie- z 10 lat temu wszystkie tematy na pierwszych dwóch stronach, czyli w stu topicach były moje :lol:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 24 2025 03:00pm
Jakby zliczyć wszystkie to już bym był 60k
Rekord spamu chyba wciąż należy do mnie- z 10 lat temu wszystkie tematy na pierwszych dwóch stronach, czyli w stu topicach były moje :lol:


Pewnie nikt tego nie pobije :P
Member
Posts: 34,127
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Sep 24 2025 03:05pm
Hz, ale nie widzę związku B)
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Sep 24 2025 03:06pm
Pewnie nikt tego nie pobije :P

Mogę się jeszcze pochwalić prawie całą strona tematów o nazwie "ważne "- to akurat kosztowało mnie tygodnie pracy żeby żaden topic się nie przedawnił
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 24 2025 03:10pm
Mogę się jeszcze pochwalić prawie całą strona tematów o nazwie "ważne "- to akurat kosztowało mnie tygodnie pracy żeby żaden topic się nie przedawnił


Ja za to jestem rekordzistą, jeśli chodzi o suspy, nie znam drugiego człowieka z naszej sekcji, który by wyłapał takowego na 3 lata. Ale bym miał najebane postów, gdyby nie ten susp.
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Sep 24 2025 03:12pm
Ja za to jestem rekordzistą, jeśli chodzi o suspy, nie znam drugiego człowieka z naszej sekcji, który by wyłapał takowego na 3 lata. Ale bym miał najebane postów, gdyby nie ten susp.


No to strasznie dziwne. Ja na fajczaku dostałem shadow bana i pozdro- pomimo posiadania dostępu do maila, konta nie szło odzyskać, a tobie pomimo recydywy wydłużali tylko suspy :D

This post was edited by Pozdrawiam on Sep 24 2025 03:12pm
Go Back To Polska Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll