Czas na wiadro i szluga 🤷♀️
Ja ogólnie nie palę, ale jestem na urlopie w Polsce, więc zakupiłem paczkę malborasów- Spale pewnie z 5, kolejne 5 rozdam, a reszta pójdzie na wkruche

E: o kurwa, sprawdziłem cenę- 24.99
w zeszłym roku było 23.50
This post was edited by Pozdrawiam on Sep 24 2025 03:10pm