d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Płacz Anyfanów Manchesteru United: Temat Oficjalny
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 37,066
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Sep 23 2025 01:23pm
Płaczę moczem
Member
Posts: 9,155
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Sep 24 2025 02:46am
Dobry temat kolego, juz widze jak pelno tu placzu anty fanow b)
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Sep 24 2025 03:06am
Są mi tak obojętni, że nawet nie wiem jak im idzie w lidze :mellow:
Member
Posts: 565
Joined: Oct 18 2003
Gold: 233.50
Sep 24 2025 08:13am
Popłakałem się ze śmiechu =]
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 24 2025 09:31am
Słaby ten temat oficjalny bez r&b.
Member
Posts: 13,394
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Sep 24 2025 12:10pm
Jako były miłośnik MU nie odmowie sobie przyjemnosci konstruktywnej krytyki w tamtym temacie ;)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 24 2025 12:11pm
Jako były miłośnik MU nie odmowie sobie przyjemnosci konstruktywnej krytyki w tamtym temacie ;)


Fifi chyba był za Manchesterem :+)
Member
Posts: 13,394
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Sep 24 2025 12:13pm
Fifi chyba był za Manchesterem :+)


ale masz pamięć!!!! Fifi to jedyna osoba z battlenetu ktora mam w znajomych na socialach ;)
Sep 24 2025 12:17pm
Inappropriate Post Content
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 24 2025 12:17pm
ale masz pamięć!!!! Fifi to jedyna osoba z battlenetu ktora mam w znajomych na socialach ;)


utrzymujesz z nim kontakt? jak tak, to go pozdrów ode mnie :+)
Go Back To Polska Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll