d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kto śpi
Prev1130131132133134270Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 23 2025 09:32am
Trzeba wypić kawe i wziąć sie za jakas robote to sie odechce spać :D


Uciąłem sobie jednak tę drzemkę, kawa niewiele pomogła.
jeszcze nie śpię a Wy? B)


Już nie.
Member
Posts: 30,768
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 24 2025 03:57am
ale kurde spałem... :zzz:
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Sep 24 2025 04:12am
Wczoraj miałem dużo zajęć, a że samolot miałem bardzo wcześnie to nie poszedłem spać i dwie godziny temu wylądowałem w ojczyźnie- z lotniska wziąłem taxi na chatę z przystankiem w żabce. Właśnie piję drinka w słoneczku i zaczynam planować pójście do spania

This post was edited by Pozdrawiam on Sep 24 2025 04:15am
Member
Posts: 30,768
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 24 2025 04:15am
Wczoraj miałem dużo zajęć, a że samolot miałem bardzo wcześnie to nie poszedłem spać i dwie godziny temu wylądowałem w ojczyźnie i z lotniska wziąłem taxi na chatę. Właśnie piję drinka w słoneczku i zaczynam planować pójście do spania


bardzo nieciekawa sytuacja z tą ojczyzną drogi kolego ! :mellow:
bardzo ciekawa sytuacja z tym drinkiem drogi kolego! B)
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Sep 24 2025 04:23am
bardzo nieciekawa sytuacja z tą ojczyzną drogi kolego ! :mellow:
bardzo ciekawa sytuacja z tym drinkiem drogi kolego! B)


Siedzę sobie w mojej ojczyźnie, we własnym, pięknym mieszkaniu i bujam się w bujanym fotelu od mojej babci, popijając drinka w pięknym słoneczku, nie mając żadnych zmartwień B)


This post was edited by Pozdrawiam on Sep 24 2025 04:24am
Member
Posts: 42,131
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 24 2025 04:25am
Siedzę sobie w mojej ojczyźnie, we własnym, pięknym mieszkaniu i bujam się w bujanym fotelu od mojej babci, popijając drinka w pięknym słoneczku, nie mając żadnych zmartwień B)
https://i.imgur.com/P6ViR55.jpeg


A co z kotem? :cry:
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Sep 24 2025 04:27am
A co z kotem? :cry:


Kot z resztą rodziny rezyduje w miejscu zamieszkania- to ja się urwałem sam z kraju na kilka dni B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 24 2025 08:51am
Przyszedłem się zameldować, że nie śpię.
Member
Posts: 78,762
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Sep 24 2025 09:22pm
już wstałem
Member
Posts: 30,768
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 25 2025 05:25am
nie spię od 6 B)
Go Back To Polska Topic List
Prev1130131132133134270Next
Add Reply New Topic New Poll