bardzo nieciekawa sytuacja z tą ojczyzną drogi kolego ! :mellow:
bardzo ciekawa sytuacja z tym drinkiem drogi kolego! B)
Siedzę sobie w mojej ojczyźnie, we własnym, pięknym mieszkaniu i bujam się w bujanym fotelu od mojej babci, popijając drinka w pięknym słoneczku, nie mając żadnych zmartwień

This post was edited by Pozdrawiam on Sep 24 2025 04:24am