d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Popierdoli Mnie
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 23 2025 12:18pm
ja w drodze powrotnej ze szwecji stałem 5 godzin na a2, co Ty wiesz o korku :P


Trwał 25 ale i tak sie wkurwilem 😅
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Sep 23 2025 01:33pm
ja w drodze powrotnej ze szwecji stałem 5 godzin na a2, co Ty wiesz o korku :P


O ile nie jeździsz dostawczakiem, to nie widzę powodu, żeby nie lecieć samolotem

This post was edited by Pozdrawiam on Sep 23 2025 01:33pm
Member
Posts: 11,307
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Sep 23 2025 01:56pm
Trwał 25 ale i tak sie wkurwilem 😅


Słabe nerwy niestety
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 23 2025 02:00pm
Słabe nerwy niestety


Iso prozak
Member
Posts: 13,413
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Sep 23 2025 10:41pm
O ile nie jeździsz dostawczakiem, to nie widzę powodu, żeby nie lecieć samolotem


problem w tym ze lotnisko z którego latam jest 113km od domu ;)
Member
Posts: 34,164
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Sep 23 2025 11:43pm
Oby was tez popierdoliło


Nie fajnie

Juz jest git wypierdalajcie


Też nie fajnie B)
Go Back To Polska Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll