A ja miałem fazę i w nocy zaniosłem bluzę do pojemnika na ubrania, który stoi u nas na wiosce za kościołem. Co chwilę robię jakieś porządki w ciuchach i pozbywam się starych ubrań. Tym razem oddałem starą bluzę Nike, co była już na mnie za mała i nadawała się jedynie do noszenia po domu. Jeszcze sznurków nie miała, bo miałem ją w szpitalu, a tam wyciągali.
idzie zima trzeba się ubierać ciepło :> ja mam mało ciuchów bo mi dużo nie potrzeba. kupuje na bierząco a jak się zużyje to niestety muszę wyrzucić bo pozabierali Nam na osiedlu kontenery pck