temat do zamknięcia kupilem s25+ :thumbsup: :locked:
I to sie nazywa dobra decyzja, gratuluję 😋
Swoją drogą polecałem go od samego początku - sam sie nad nim zastanawiam ale zobaczę co bedzie w s26
This post was edited by Mis_nom on Sep 23 2025 05:00am