Czemu mi źle życzysz? Może to cię uszczęśliwi, ale poważnie myślę nad odpoczynkiem od sekcji chociaż z miesiąc, bo działacie mi na nerwy z tym łbem od ciuchci i nie mogę się normalnie zrelaksować nabijając plusjedynki, a cały czas też nie muszę tutaj z wami siedzieć. Ja w przeciwieństwie do ciebie jednak nie mam do ciebie żadnego żalu i nawet śmiałbym stwierdzić, że przy dobrych wiatrach moglibyśmy się polubić, bo ja jestem bardzo koleżeński, tylko ty cały czas wyjeżdżasz do mnie, żebym otarł łzy, co jest jawną prowokacją.
musisz zaakceptować że ziomek Trolluje