d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Modrzew - Temat Oficjalny
Prev1222324252629Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 23 2025 02:47am
Moze otrzyj lzy drogi kolego :mellow:


Przestań mnie prowokować, nie nadajesz się na te forum. Raczej średnio rozgarnięty jesteś pisząc w kółko i nonstop to samo. A zaraz jeszcze przyjdzie ten drugi łeb i zacznie pisać coś o ciuchci.

This post was edited by fafnirek on Sep 23 2025 02:51am
Member
Posts: 9,102
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Sep 23 2025 02:53am
Przestań mnie prowokować, nie nadajesz się na te forum. Raczej średnio rozgarnięty jesteś pisząc w kółko i nonstop to samo. A zaraz jeszcze przyjdzie ten drugi łeb i zacznie pisać coś o ciuchci.

Definitywnie otrzyj lzy drogi kolego :mellow:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 23 2025 02:57am
Definitywnie otrzyj lzy drogi kolego :mellow:


Definitywnie, to jest coś z tobą nie tak, nie będę jednak cię poniżał, bo serio to ty się możesz zaraz spłakać.
Member
Posts: 30,605
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Sep 23 2025 03:12am
proszę o udzielanie się w temacie Gildii Modrzew. nn spam B)
Member
Posts: 9,102
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Sep 23 2025 03:13am
proszę o udzielanie się w temacie Gildii Modrzew. nn spam B)

Dawno nie czytalem takich madrych slow na tym forum drogi kolego b)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 23 2025 03:24am
proszę o udzielanie się w temacie Gildii Modrzew. nn spam B)


To idę sobie stąd.
Member
Posts: 9,102
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Sep 23 2025 03:49am
To idę sobie stąd.

Bardzo by mnie ucieszylo gdybys juz tu nigdy nie wrocil drogi kolego :mellow:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 23 2025 03:56am
Bardzo by mnie ucieszylo gdybys juz tu nigdy nie wrocil drogi kolego :mellow:


Czemu mi źle życzysz? Może to cię uszczęśliwi, ale poważnie myślę nad odpoczynkiem od sekcji chociaż z miesiąc, bo działacie mi na nerwy z tym łbem od ciuchci i nie mogę się normalnie zrelaksować nabijając plusjedynki, a cały czas też nie muszę tutaj z wami siedzieć. Ja w przeciwieństwie do ciebie jednak nie mam do ciebie żadnego żalu i nawet śmiałbym stwierdzić, że przy dobrych wiatrach moglibyśmy się polubić, bo ja jestem bardzo koleżeński, tylko ty cały czas wyjeżdżasz do mnie, żebym otarł łzy, co jest jawną prowokacją.
Member
Posts: 30,605
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Sep 23 2025 04:03am
Czemu mi źle życzysz? Może to cię uszczęśliwi, ale poważnie myślę nad odpoczynkiem od sekcji chociaż z miesiąc, bo działacie mi na nerwy z tym łbem od ciuchci i nie mogę się normalnie zrelaksować nabijając plusjedynki, a cały czas też nie muszę tutaj z wami siedzieć. Ja w przeciwieństwie do ciebie jednak nie mam do ciebie żadnego żalu i nawet śmiałbym stwierdzić, że przy dobrych wiatrach moglibyśmy się polubić, bo ja jestem bardzo koleżeński, tylko ty cały czas wyjeżdżasz do mnie, żebym otarł łzy, co jest jawną prowokacją.


musisz zaakceptować że ziomek Trolluje :P
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 23 2025 04:04am
musisz zaakceptować że ziomek Trolluje :P


No niestety, tylko to jest trochę denerwujące, bo on to robi z premedytacją :(
Go Back To Polska Topic List
Prev1222324252629Next
Add Reply New Topic New Poll