d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kto śpi
Prev1129130131132133272Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 22 2025 02:32pm
Może kiedyś sobie to przetłumaczę, tak jak to miało miejsce z ziołem.


Oby jak najszybciej ❤️
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 22 2025 02:44pm
Oby jak najszybciej ❤️


Nie mam odpowiedniej motywacji :(
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 22 2025 04:55pm
No, trzeba powoli iść spać.
Member
Posts: 30,784
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 22 2025 07:16pm
przebudziłem się i już chyba nie zasnę. kawka szlug i pofarmię kredyty w warframe chyba :wacko:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 22 2025 07:21pm
przebudziłem się i już chyba nie zasnę. kawka szlug i pofarmię kredyty w warframe chyba :wacko:


A ja miałem fazę i w nocy zaniosłem bluzę do pojemnika na ubrania, który stoi u nas na wiosce za kościołem. Co chwilę robię jakieś porządki w ciuchach i pozbywam się starych ubrań. Tym razem oddałem starą bluzę Nike, co była już na mnie za mała i nadawała się jedynie do noszenia po domu. Jeszcze sznurków nie miała, bo miałem ją w szpitalu, a tam wyciągali.
Member
Posts: 30,784
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 22 2025 07:24pm
A ja miałem fazę i w nocy zaniosłem bluzę do pojemnika na ubrania, który stoi u nas na wiosce za kościołem. Co chwilę robię jakieś porządki w ciuchach i pozbywam się starych ubrań. Tym razem oddałem starą bluzę Nike, co była już na mnie za mała i nadawała się jedynie do noszenia po domu. Jeszcze sznurków nie miała, bo miałem ją w szpitalu, a tam wyciągali.


idzie zima trzeba się ubierać ciepło :> ja mam mało ciuchów bo mi dużo nie potrzeba. kupuje na bierząco a jak się zużyje to niestety muszę wyrzucić bo pozabierali Nam na osiedlu kontenery pck
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 22 2025 07:26pm
idzie zima trzeba się ubierać ciepło :> ja mam mało ciuchów bo mi dużo nie potrzeba. kupuje na bierząco a jak się zużyje to niestety muszę wyrzucić bo pozabierali Nam na osiedlu kontenery pck


No my mamy taki jeden kontener, to zaniosłem dzisiaj bluzę, ktoś się będzie na pewno cieszył z niej. Sporo mam tych ciuchów jeszcze, a samych bluz nowych mam 4.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 23 2025 04:56am
Chcę mi się drzemki.
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 23 2025 05:06am
Chcę mi się drzemki.


Trzeba wypić kawe i wziąć sie za jakas robote to sie odechce spać :D
Member
Posts: 30,784
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 23 2025 09:20am
jeszcze nie śpię a Wy? B)
Go Back To Polska Topic List
Prev1129130131132133272Next
Add Reply New Topic New Poll