d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Co Sobie Ostatnio Kupiłeś
Prev1202122232449Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 22 2025 12:56pm
Setkę gruszkówki.
Member
Posts: 42,117
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 22 2025 01:15pm
3 wody z gazem
Oranzade helene czerwona
Tyton winston czerwony
Popkorn do mikroweli serowy
I cheetosy kepuczowe
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 22 2025 01:33pm
3 wody z gazem
Oranzade helene czerwona
Tyton winston czerwony
Popkorn do mikroweli serowy
I cheetosy kepuczowe


Nie lepszy chesterfielda? 👀
Member
Posts: 42,117
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 22 2025 01:38pm
Nie lepszy chesterfielda? 👀


Nope czesterfild to siano jak skurwysyn z miesiac temu kupiłem paczkę i zrobiłem z niej 3 fajki I leży cały 😅

Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 22 2025 01:39pm
Nope czesterfild to siano jak skurwysyn z miesiac temu kupiłem paczkę i zrobiłem z niej 3 fajki I leży cały 😅

https://i.imgur.com/vxsV6l3.jpeg


Mi podpasował, zrobiłem kilkanaście fajek i resztę dałem Ukraińcowi. Znam go od roku jakoś, mówi, że odda jak coś.
Member
Posts: 42,117
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 22 2025 01:41pm
Mi podpasował, zrobiłem kilkanaście fajek i resztę dałem Ukraińcowi. Znam go od roku jakoś, mówi, że odda jak coś.


Ja sie do winstona czerwonego przyzwyczaiłem i inne mi nie podchodzą nawet sklepowe normalne 😅
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 22 2025 01:42pm
Ja sie do winstona czerwonego przyzwyczaiłem i inne mi nie podchodzą nawet sklepowe normalne 😅


Ja też zazwyczaj sklepowych nie palę, chyba, że jadę do miasta, to kupuję winstony czerwone, jak mi się nie chcę kręcić na wynos :+)
Member
Posts: 42,117
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 22 2025 01:43pm
Ja też zazwyczaj sklepowych nie palę, chyba, że jadę do miasta, to kupuję winstony czerwone, jak mi się nie chcę kręcić na wynos :+)


Ja tam mam zawsze ze sobą zestaw skauta to se kręcę gdzie chce np ostatnio w aptece kręciłem bo kolejka byla xd
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 22 2025 01:45pm
Ja tam mam zawsze ze sobą zestaw skauta to se kręcę gdzie chce np ostatnio w aptece kręciłem bo kolejka byla xd


;D
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Sep 23 2025 07:44am
Yerba Mate Kurupi Yorador (dawna Sabor Citrus) 500g x 3
smak ozezwiający i ogólnie dawno nie piłem wiec wchodzi jak złoto...oceniam na 9/10 ;)
Go Back To Polska Topic List
Prev1202122232449Next
Add Reply New Topic New Poll