d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1151152153154155425Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,720
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 21 2025 07:19am
zaraz bede atakował druga bo walsnie układa mi sie obiadek B)


a chcesz ciosa w brzuch? :angry:
Member
Posts: 34,141
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Sep 21 2025 10:11am
a chcesz ciosa w brzuch? :angry:


wolaqłbym w kuper B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 21 2025 11:20am
Idę sobie kawkę zrobić :+)
Member
Posts: 3,106
Joined: Dec 30 2023
Gold: 1,775.13
Warn: 50%
Sep 21 2025 11:59am
Smacznej kawusi wiktoria sie dusi na ciuchci kapusi


.!
Member
Posts: 3,106
Joined: Dec 30 2023
Gold: 1,775.13
Warn: 50%
Sep 22 2025 05:56am
Smacznej kawusi wiktoria sie dusi na ciuchci kapusi


Co tak bezkawkowo dzis?
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 22 2025 11:00am
Właśnie idę pić drugą kawkę.
Member
Posts: 34,141
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Sep 22 2025 11:06am
Ja dziś jedną B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 22 2025 01:43pm
Ja chyba trzecią dopijam i na dzisiaj starczy.
Member
Posts: 3,106
Joined: Dec 30 2023
Gold: 1,775.13
Warn: 50%
Sep 22 2025 08:47pm
Smacznej kawusi wiktoria sie dusi na ciuchci kapusi


Ty tam możesz co najwyżej w ten sposób pisać do mnie i nic więcej, bo musisz się jakoś dowartościować i nic poza tym nie masz do zaoferowania i oczywiście jesteś tego świadom, że są od ciebie lepsi na tym forum.



Dusi sieeeee
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 22 2025 09:36pm
Dusi sieeeee


Męczysz mnie, bez kitu. Niby nie zawsze piszesz jakieś obraźliwe wiadomości, bo czasem ci to po prostu nie wychodzi, ale męczysz strasznie i wkurwiasz samym swoim bytem na tym forum. Najchętniej bym ci nic nie odpisywał, bo to powoduje tylko twój kolejny lament, ale jakoś nie potrafię swojego niezadowolenia zachować dla siebie.
Go Back To Polska Topic List
Prev1151152153154155425Next
Add Reply New Topic New Poll