d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Pogodda
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,106
Joined: Dec 30 2023
Gold: 1,769.65
Warn: 50%
Sep 19 2025 08:10am
komedia z was ekałaczany : D
Member
Posts: 35,056
Joined: Jan 13 2011
Gold: 2,573.57
Sep 19 2025 08:13am
Zaraz na groby i nowy rok i lvl up
Member
Posts: 34,123
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Sep 19 2025 12:07pm
Zaraz na groby i nowy rok i lvl up


Bardzo nie lubię się zgadzać że zabawnym, ale ma rację. Tak zrobimy B)
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Sep 20 2025 12:06am
Nadchodzi najgorsza pora roku. Jebać jesień


Lubię jesień, ale zima mogłaby wypierdalać na stałe.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 20 2025 11:15am
Lubię jesień, ale zima mogłaby wypierdalać na stałe.


Zima jest spoko.
Go Back To Polska Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll