d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1146147148149150425Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 19 2025 08:39am
5 kaw i lecę do domu!


Ja dopiero dwie.
Member
Posts: 13,362
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Sep 19 2025 10:09am
Ja dopiero dwie.


jeśli chodzi o dzisiejszy total to wypiłem 4, jutro 4 i w niedziele 1 przed lotem taki mam plan na weekend :thumbsup:
Member
Posts: 302
Joined: Aug 25 2025
Gold: 0.00
Sep 19 2025 11:12am
ja pije czarną kawe z takiej maluteńkiej filiżanki daje tam płaską łyżeczke kawy i klepie bardziej niż siekiera z miarki ( polecam sprawdzić )
Member
Posts: 34,130
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Sep 19 2025 12:05pm
Ja dziś też jedna, ale zjadłem pół dużego batona lekko ponad 100g WW B)
Member
Posts: 6,161
Joined: Jun 28 2007
Gold: 3,252.00
Sep 19 2025 12:05pm
ja pije czarną kawe z takiej maluteńkiej filiżanki daje tam płaską łyżeczke kawy i klepie bardziej niż siekiera z miarki ( polecam sprawdzić )


wrong chat

This post was edited by SharpRazor on Sep 19 2025 12:06pm
Member
Posts: 30,720
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 19 2025 12:22pm
wrong chat


kaszanka :drool:
Member
Posts: 42,125
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 19 2025 12:41pm
wrong chat


ORZELE LATAJ
Member
Posts: 6,161
Joined: Jun 28 2007
Gold: 3,252.00
Sep 19 2025 01:04pm
ORZELE LATAJ


można tu nadal obrażać cyganów?
Member
Posts: 42,125
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 19 2025 01:04pm
można tu nadal obrażać cyganów?


Ta ale czasem suspy lecą xd
Member
Posts: 6,161
Joined: Jun 28 2007
Gold: 3,252.00
Sep 19 2025 01:07pm
Ta ale czasem suspy lecą xd


BORZE HRYNSTY TO LEPIEJ NIE

JA SOBIE PASZE KAWE WODOM GORONCOM I ŁYSZKOM
Go Back To Polska Topic List
Prev1146147148149150425Next
Add Reply New Topic New Poll