No ale niby czemu?
Nie wiem, on mnie po prostu z jakiegoś powodu nienawidzi, jest chory na łeb i przyj*ebany co już nie raz pokazał i myśli, że mu kiedyś jakiś łuk zajebałem, jak ja nie wiem o co chodzi
Opowiedz czemu wiktoria :D taki symbol zwyciestwa
Zmiany plci
Ciuchciowej elitarnosci
Reportera
Niewyplacalnosci z kradziezy popelnionej : D
I szczekania partnersko non plebsowego : D
Ale zeby taki uląg pisal o przyebaiu???? : D skakando bedzie rozkoszne za kazdym razem jak cie zobacze
Nie zajebałem ci żadnego przedmiotu, a się przypierdalasz, kmiocie jeden, już ci tłumaczyłem nie raz, a powtórzę kolejny, że ktoś cię musiał wrobić, bo nie mam i nie miałem żadnego związku z żadnym twoim śmiesznym łukiem. Przez takich jak ty, nie chcę mi się wchodzić na te forum.