d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Problematyczni Użytkownicy: Debata
Prev123456Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Sep 19 2025 11:28am
XD zaznasz skakanda wiktorio


O co chodzi z tą Wiktorią ?
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 19 2025 11:30am
O co chodzi z tą Wiktorią ?


On mnie tak przezywa, naprawdę jakiś przyj*bany jest :wacko:

This post was edited by fafnirek on Sep 19 2025 11:31am
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold: 70.21
Sep 19 2025 11:47am
Moze otrzyj lzy drogi kolego :mellow:


:rofl:
Member
Posts: 3,106
Joined: Dec 30 2023
Gold: 1,775.13
Warn: 50%
Sep 19 2025 11:48am
On mnie tak przezywa, naprawdę jakiś przyj*bany jest :wacko:


Opowiedz czemu wiktoria :D taki symbol zwyciestwa
Zmiany plci
Ciuchciowej elitarnosci
Reportera
Niewyplacalnosci z kradziezy popelnionej : D
I szczekania partnersko non plebsowego : D
Ale zeby taki uląg pisal o przyebaiu???? : D skakando bedzie rozkoszne za kazdym razem jak cie zobacze
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Sep 19 2025 11:49am
On mnie tak przezywa, naprawdę jakiś przyj*bany jest :wacko:


No ale niby czemu?
Member
Posts: 34,141
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Sep 19 2025 11:55am
No ale niby czemu?


Też nie jestem w temacie B)
Member
Posts: 42,127
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 19 2025 12:09pm
Opowiedz czemu wiktoria :D taki symbol zwyciestwa
Zmiany plci
Ciuchciowej elitarnosci
Reportera
Niewyplacalnosci z kradziezy popelnionej : D
I szczekania partnersko non plebsowego : D
Ale zeby taki uląg pisal o przyebaiu???? : D skakando bedzie rozkoszne za kazdym razem jak cie zobacze


Teraz juz wszystko jasne znamy geneze 👀
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 19 2025 12:16pm
No ale niby czemu?


Nie wiem, on mnie po prostu z jakiegoś powodu nienawidzi, jest chory na łeb i przyj*ebany co już nie raz pokazał i myśli, że mu kiedyś jakiś łuk zajebałem, jak ja nie wiem o co chodzi :huh:
Opowiedz czemu wiktoria :D taki symbol zwyciestwa
Zmiany plci
Ciuchciowej elitarnosci
Reportera
Niewyplacalnosci z kradziezy popelnionej : D
I szczekania partnersko non plebsowego : D
Ale zeby taki uląg pisal o przyebaiu???? : D skakando bedzie rozkoszne za kazdym razem jak cie zobacze


Nie zajebałem ci żadnego przedmiotu, a się przypierdalasz, kmiocie jeden, już ci tłumaczyłem nie raz, a powtórzę kolejny, że ktoś cię musiał wrobić, bo nie mam i nie miałem żadnego związku z żadnym twoim śmiesznym łukiem. Przez takich jak ty, nie chcę mi się wchodzić na te forum.
Member
Posts: 30,720
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 19 2025 12:17pm
Nie wiem, on mnie po prostu z jakiegoś powodu nienawidzi, jest chory na łeb i przyj*ebany co już nie raz pokazał i myśli, że mu kiedyś jakiś łuk zajebałem, jak ja nie wiem o co chodzi :huh:


Nie zajebałem ci żadnego przedmiotu, a się przypierdalasz, kmiocie jeden, już ci tłumaczyłem nie raz, a powtórzę kolejny, że ktoś cię musiał wrobić, bo nie mam i nie miałem żadnego związku z żadnym twoim śmiesznym łukiem. Przez takich jak ty, nie chcę mi się wchodzić na te forum.


fafnirku jesteś potrzebny tej sekcji :rolleyes:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 19 2025 12:25pm
fafnirku jesteś potrzebny tej sekcji :rolleyes:


Czas chyba jakaś przerwę zrobić, może do tego czasu sam wypierdoli mi stąd, albo dostanie 100%, bo nie chce mi się z nim przebywać, a dużo tu siedzę.
Go Back To Polska Topic List
Prev123456Next
Closed New Topic New Poll