d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Pogodda
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,825
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Sep 18 2025 02:50pm
W niedziele 28C a w poniedziałek 14
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 18 2025 02:53pm
Powoli się będzie rypać.
Member
Posts: 42,125
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 18 2025 03:12pm
Damn :cry:

Member
Posts: 37,061
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Sep 18 2025 10:09pm
Nadchodzi najgorsza pora roku. Jebać jesień
Member
Posts: 3,106
Joined: Dec 30 2023
Gold: 1,772.39
Warn: 50%
Sep 18 2025 10:25pm


wiktoria rypana
Member
Posts: 34,130
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Sep 19 2025 01:47am
A jak mowion Że planeta płonie to się wszyscy śmieją B)
Member
Posts: 30,720
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 19 2025 02:00am
jesień...czas na gierki i alkohol B)
Member
Posts: 2,339
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Sep 19 2025 02:18am
Nadchodzi najgorsza pora roku. Jebać jesień


Jesien najlepsza normiki jebane
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 19 2025 07:39am
wiktoria rypana


Biedny, schorowany człowieczek z ciebie. Nie wiem, co ty Seba masz do mnie, ale to mi wygląda na obsesję.

This post was edited by fafnirek on Sep 19 2025 07:44am
Member
Posts: 78,761
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Sep 19 2025 08:07am
Biedny, schorowany człowieczek z ciebie. Nie wiem, co ty Seba masz do mnie, ale to mi wygląda na obsesję.


cbx też ma obsesję na moim punkcie
Go Back To Polska Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll