Skończyłem pierwsze trzy odcinki i opiniotwórcze i skierowane na jeden światopogląd odniesienia do amerykańskiej polityki trochę czasem męczą, ale i tak obejrzałem z przyjemnością. Mam nadzieję, że zgodnie z formułą serialu, późniejsze odcinki sezonu będą tylko lepsze.