ta planeta to jeden wielki trap a to co nam dają do jedzenia to komedia ( E,aromaty itp) z szacunku do siebie żyjcie naturalnie
sam zajmuję się produkcją jedzenia i dzisiaj zwiększyłem dawkę składników E po przeczytaniu twojego posta. Świat stał się gorszy od momentu gdy napisałeś tamten post co ty na to