☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Fafik
1
2
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 167
Replies: 16
Track Topic
PrzykraSprawa
Member
Posts: 20,825
Joined: Apr 10 2018
Gold
:
2,261.43
#1
Sep 16 2025 02:20pm
Też cię podjebali za avatar?
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#2
Sep 16 2025 02:23pm
Jeszcze nie 😂 ale zmienię, skoro mają się przepierdalać.
This post was edited by fafnirek on Sep 16 2025 02:28pm
Mis_nom
Member
Posts: 42,122
Joined: Aug 4 2014
Gold
:
13.37
#3
Sep 16 2025 03:03pm
Quote (
fafnirek @ Sep 16 2025 10:23pm
)
Jeszcze nie 😂 ale zmienię, skoro mają się przepierdalać.
Zrób topa o resize I wyjebane jajca 😅
PrzykraSprawa
Member
Posts: 20,825
Joined: Apr 10 2018
Gold
:
2,261.43
#4
Sep 16 2025 11:02pm
Quote (
fafnirek @ Sep 16 2025 10:23pm
)
Jeszcze nie 😂 ale zmienię, skoro mają się przepierdalać.
To jakaś imitacja wroniaka co sie stara o tt, wyjebane mam w jego pmy
rurzowiak
Member
Posts: 10,546
Joined: Sep 24 2012
Gold
:
0.00
Warn: 20%
#5
Sep 17 2025 02:58am
Quote (
PrzykraSprawa @ Sep 17 2025 07:02am
)
To jakaś imitacja wroniaka co sie stara o tt, wyjebane mam w jego pmy
A kto to taki?
colos
Member
Posts: 23,727
Joined: Jan 27 2009
Gold
:
300.00
#6
Sep 17 2025 06:28am
Quote (
fafnirek @ 16 Sep 2025 22:23
)
Jeszcze nie 😂 ale zmienię, skoro mają się przepierdalać.
a o co sie przypierdolić mogli? że ryj czarnucha? ja to bym dalej poszedł i zamiast pomarańczy arbuza w łeb mu wkleił xD
Kkbbhh
Member
Posts: 3,106
Joined: Dec 30 2023
Gold
:
1,769.65
Warn: 50%
#7
Sep 17 2025 06:37am
Fafik juz dobil 60 k reportow?
enemy_matka_ojciec
Member
Posts: 2,339
Joined: May 29 2024
Gold
:
0.00
Warn: 40%
#8
Sep 17 2025 07:12am
Znowu nie wiem ocb
moze jestem zwyczajnie powolny
FUSIK_PUSIK3000
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold
:
70.21
#9
Sep 17 2025 07:13am
Quote (
enemy_matka_ojciec @ Sep 17 2025 03:12pm
)
Znowu nie wiem ocb :( moze jestem zwyczajnie powolny
jak ta rączka z awatara powolutku czorcha pupusie
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#10
Sep 17 2025 08:58am
Quote (
colos @ Sep 17 2025 02:28pm
)
a o co sie przypierdolić mogli? że ryj czarnucha? ja to bym dalej poszedł i zamiast pomarańczy arbuza w łeb mu wkleił xD
Ale to chodziło o avatar, nie o sig :+)
Go Back To
Polska
Topic List
1
2
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact