d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ktury Z Was
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 302
Joined: Aug 25 2025
Gold: 0.00
Sep 16 2025 12:47pm
Bez leków sobie nie radzisz?


moj zlew je* pożera

This post was edited by xGULx on Sep 16 2025 01:09pm
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold: 70.21
Sep 16 2025 01:37pm
Member
Posts: 35,057
Joined: Jan 13 2011
Gold: 2,573.57
Sep 16 2025 01:43pm
^kturymi :huh:


to byl jeden z nielicznych udanych twoich synow
Member
Posts: 2,339
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Sep 16 2025 03:36pm
latałem kiedyś.. na ciągu wpadłem na policje lekarz stwierdził schizofrenie jestem wolnym człowiekiem... tylko musze brać leki :(


Opowiedz te historie
Member
Posts: 15,979
Joined: Sep 26 2011
Gold: 70.20
Sep 16 2025 10:49pm
Wszyscy
Member
Posts: 302
Joined: Aug 25 2025
Gold: 0.00
Sep 17 2025 05:58am
Opowiedz te historie


ogólnie to pijany i pod wpływem w stanie depresji jechałem na skuterku policja mnie zatrzymała i zawinęła do radiowozu na komendzie rozwaliłem kosz za 2zł wbili mi badania psychiatryczne tam nie ogarniałem respektu biegłym za to że mnie ciągają po całej polsce żeby głupie testy pisać... biegli uznali że jestem nerwowo chory sąd wbił mi szpital psychiatryczny lekarz orzekł że to schizofrenia siedziałem 2 lata i dostałem 2 miesiące AA teraz siedze w domu i mam status niezdolnego do pracy :O lubie to i nie... :D są plusy i minusy ale w końcu nie ćpie
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 17 2025 09:58am
ogólnie to pijany i pod wpływem w stanie depresji jechałem na skuterku policja mnie zatrzymała i zawinęła do radiowozu na komendzie rozwaliłem kosz za 2zł wbili mi badania psychiatryczne tam nie ogarniałem respektu biegłym za to że mnie ciągają po całej polsce żeby głupie testy pisać... biegli uznali że jestem nerwowo chory sąd wbił mi szpital psychiatryczny lekarz orzekł że to schizofrenia siedziałem 2 lata i dostałem 2 miesiące AA teraz siedze w domu i mam status niezdolnego do pracy :O lubie to i nie... :D są plusy i minusy ale w końcu nie ćpie


Sądownie w szpitalu 2 lata? To tak jak ja.
Member
Posts: 34,142
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Sep 17 2025 11:46am
Jestem tu Doniu B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 17 2025 12:19pm
Jestem tu Doniu B)


To nie ten temat, Modrzew jest tam -> https://forums.d2jsp.org/topic.php?t=106663528&f=230&o=170 B)
Go Back To Polska Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll