d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Wiktoria
Prev123Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 30,719
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 16 2025 01:54pm
jest po syropku B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 16 2025 01:56pm
^fafnirek jest po syropku B)


Tak, ale jeśli mówimy o 200ml i jeszcze nie jest, tylko zaraz będzie :angel:
Member
Posts: 42,125
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 16 2025 02:16pm
Tak, ale jeśli mówimy o 200ml i jeszcze nie jest, tylko zaraz będzie :angel:


To zdrówko 😋
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 16 2025 02:16pm
To zdrówko 😋


Zdrówko!
Member
Posts: 3,106
Joined: Dec 30 2023
Gold: 1,772.39
Warn: 50%
Sep 16 2025 03:03pm
Dobrze wiesz, że to sąd mi nakazał te syropki, gdyby nie to, to bym w ogóle tego nie brał, bo mi to w ogóle do niczego nie jest potrzebne i tylko przeszkadza mi w życiu, a ty oczywiście musisz się przepierdalać. Znajdź sobie jakieś zdjęcie.[/QUOTE]

Pomachaj do kamery
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 16 2025 03:04pm
Member
Posts: 42,125
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 16 2025 03:09pm


Ale szastasz tym złotem :blush:

This post was edited by Mis_nom on Sep 16 2025 03:10pm
Member
Posts: 3,106
Joined: Dec 30 2023
Gold: 1,772.39
Warn: 50%
Sep 16 2025 03:47pm
/Ignore


Ale szastasz tym złotem :blush:


Tacy macie byc : d
Takich zdjec szukam wlasnie
Member
Posts: 42,125
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 16 2025 04:07pm
Tacy macie byc : d
Takich zdjec szukam wlasnie


A pewno ze tak pierdolnij se kilka zdjęć i opraw w ramke 😂
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 16 2025 04:42pm
A pewno ze tak pierdolnij se kilka zdjęć i opraw w ramke 😂


😂
Go Back To Polska Topic List
Prev123Next
Closed New Topic New Poll