d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dziękuje Jebanej Chemicznej Kurwie...
Prev123Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 9,149
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Sep 16 2025 03:54am
Thanks, The post has been reported. Thank you for your help in keeping this site a cleaner and better place for everyone!
b)
Member
Posts: 78,759
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Sep 16 2025 05:07am
Thanks, The post has been reported. Thank you for your help in keeping this site a cleaner and better place for everyone!
b)


:cry:
Member
Posts: 9,149
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Sep 16 2025 05:10am
:cry:

Moj drogi kolega drogi kolego zawsze najpierw skacze potem placze :mellow:
Member
Posts: 78,759
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Sep 16 2025 05:17am
wątpie żeby to był On. predzej czu smierdzący pet


chyba cię gniecie

reported
Member
Posts: 6,810
Joined: Jun 26 2020
Gold: 36,209.59
Sep 16 2025 05:25am
Niech ktoś założy oficjalny temat w którym będziemy się wzajemnie repotowac, niektórzy będą się czuć jak u siebie :santa:
Member
Posts: 34,130
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Sep 16 2025 05:38am
Bardzo nieciekawa sytuacja w tym temacie B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 16 2025 06:02am
Ja też się staram być dla wszystkich miły :(
Member
Posts: 10,546
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 16 2025 06:17am
Zawsze mnie to śmieszyło. Tyle było płaczów o zero tolerancji, a potem sami strzelają z uszu. No kurwa logiczne. :D


Otóż to. Możemy się różnić, możemy się kłócić, możemy gardzić swoimi poglądami politycznymi, ale żeby donosić na siebie? To już duża przesada.
Rozumiem jakby starał się o tt, ale nie - on to robi z czystej złośliwości i zawiści.

'Mały zawistny człowieczek", od dzisiaj tak go będę tytułować. :)

Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 16 2025 06:24am
Otóż to. Możemy się różnić, możemy się kłócić, możemy gardzić swoimi poglądami politycznymi, ale żeby donosić na siebie? To już duża przesada.
Rozumiem jakby starał się o tt, ale nie - on to robi z czystej złośliwości i zawiści.

'Mały zawistny człowieczek", od dzisiaj tak go będę tytułować. :)


I te jego teksty, które nonstop się powtarzają, wkurwiający jest ten gościu.
Member
Posts: 9,149
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Sep 16 2025 06:32am
Otóż to. Możemy się różnić, możemy się kłócić, możemy gardzić swoimi poglądami politycznymi, ale żeby donosić na siebie? To już duża przesada.
Rozumiem jakby starał się o tt, ale nie - on to robi z czystej złośliwości i zawiści.

'Mały zawistny człowieczek", od dzisiaj tak go będę tytułować. :)

Moze otrzyj lzy drogi kolego :mellow:
Go Back To Polska Topic List
Prev123Next
Closed New Topic New Poll