
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.
https://forums.d2jsp.org/topic.php?t=106935089&f=230&p=677888829... za reporcik.
18 września miałem mieć 20%, a tu zonk i niedowierzanie, chociaż starałem się być dla wszystkich miły.
Zatem
jebał cię pies, jebana kurwo. Składaj donos i ciesz się życiem, mały człowieczku.