d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Czy Wpadl Ci Kiedys Telefon Do Toalety?
12Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 9,143
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Sep 15 2025 10:20am
Boskie pytanie b)
Member
Posts: 10,546
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 15 2025 10:35am
Jakby wpadł mi ręce jakikolwiek ajfon, to wcale nie musiałby "wypaść". Sam go wrzucił cieszyłbym się efektem. Oczywiście nie do własnego kibla, bo co sobie takim barbarzyńskim guwnem zaśmiecać mój kibel, drogi kolego.
Member
Posts: 42,122
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 15 2025 10:37am
Nie wpadł trzeba być zdrowo niedojebanym żeby telefon do kibla wjebac 🤦‍♂️
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold: 70.21
Sep 15 2025 11:33am
tak specjalnie go tam wrzuciłem, był to telefon z systemem android na telefony
Member
Posts: 34,117
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Sep 15 2025 11:37am
Drużyna ogrodowa here drogi kolego B)
Member
Posts: 15,979
Joined: Sep 26 2011
Gold: 70.20
Sep 15 2025 12:55pm
Tak się składa, że od dwóch lat utrzymuję się z wrzucania ajfonow do kibla. Nie jest tego wiele, bo średnio 3-3.5k miesięcznie, ale da się wyżyć.Zapytacie jak to robię?Odpowiem, że to tajemnica.Dlatego nie pytajcie.

This post was edited by arthurro on Sep 15 2025 12:55pm
Member
Posts: 11,274
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Sep 15 2025 01:10pm
Tak się składa, że od dwóch lat utrzymuję się z wrzucania ajfonow do kibla. Nie jest tego wiele, bo średnio 3-3.5k miesięcznie, ale da się wyżyć.Zapytacie jak to robię?Odpowiem, że to tajemnica.Dlatego nie pytajcie.


Już nieśmieszne trochę
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Sep 15 2025 05:09pm
Tak się składa, że od dwóch lat utrzymuję się z wrzucania ajfonow do kibla. Nie jest tego wiele, bo średnio 3-3.5k miesięcznie, ale da się wyżyć.Zapytacie jak to robię?Odpowiem, że to tajemnica.Dlatego nie pytajcie.


Cóż za brak wyczucia
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold: 70.21
Sep 15 2025 07:33pm
Tak się składa, że od dwóch lat utrzymuję się z wrzucania ajfonow do kibla. Nie jest tego wiele, bo średnio 3-3.5k miesięcznie, ale da się wyżyć.Zapytacie jak to robię?Odpowiem, że to tajemnica.Dlatego nie pytajcie.


ogarnij sie chyba
Member
Posts: 15,979
Joined: Sep 26 2011
Gold: 70.20
Sep 15 2025 10:14pm
Proktolog już jedzie panowie, trzymajcie się.
Go Back To Polska Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll