d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dbz Abridged
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 12 2025 02:46pm
Ja z jednym dzieciakiem, w uczciwej grze wygrałem wszystkie jego tazosy bo i następnego dnia przeszedł z ojcem :ROFL:


:rofl: jestem po 200 ml i nie wiem, czy na trzeźwo też by mnie to tak rozbawiło :rolleyes:
Member
Posts: 3,106
Joined: Dec 30 2023
Gold: 1,769.65
Warn: 50%
Sep 12 2025 09:35pm
:rofl: jestem po 200 ml i nie wiem, czy na trzeźwo też by mnie to tak rozbawiło :rolleyes:


twoj styl coo
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Sep 13 2025 12:24am
DB z francuskim dubbingiem + legendarny lektor Marek Robaczewski aka Zbigniew Dobrzański aka Zbigniew Raciborski. :drool:
Absolutna klasyka, który chyba nigdy mi się nie znudzi. :love:


Za dzieciaka to było coś, ale z punktu widzenia starego chłopa, dragon ball jest strasznie infantylny. Dbz daje nam tę samą historię, ale lepiej opowiedzianą :D
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 13 2025 04:58am
twoj styl coo


noo
Member
Posts: 9,143
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Sep 15 2025 05:23am
Humor dla 12 latkow drogi kolego :mellow:
Member
Posts: 23,727
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Sep 15 2025 06:34am
DB z francuskim dubbingiem + legendarny lektor Marek Robaczewski aka Zbigniew Dobrzański aka Zbigniew Raciborski. :drool:
Absolutna klasyka, który chyba nigdy mi się nie znudzi. :love:


jako młodziak myślałem,że francuski był oryginalny,ale japonski też mi zawsze pasował,pani masako nozawa robi robote od w chuj lat jako goku i nie traci na vigorze jak musi użyć kameha,jej nikt nie zastąpi
angielski dubbing w anime to pomyłka
Member
Posts: 10,546
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 15 2025 08:38am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

jako młodziak myślałem,że francuski był oryginalny,ale japonski też mi zawsze pasował,pani masako nozawa robi robote od w chuj lat jako goku i nie traci na vigorze jak musi użyć kameha,jej nikt nie zastąpi
angielski dubbing w anime to pomyłka


Japoński też jest zajebisty, lecz do francuza, mam po prostu sentyment. Najgorszą serię DB, czy DB Super obejrzałem właśnie w oryginalnym, japońskim dubbingu.
Angielski dubbing stawiam na równi z polskim dubbingiem, czyli "nieoglądalnym".

Humor dla 12 latkow drogi kolego :mellow:


Napisał to typ, który jara się marvelem - bajką dla upośledzonych 12-latków obdarzonych bonusowym chromosomem, a i których jedyną ambicją jest nauka liczenia do stu.
Emotki nie dodam, bo to nie ironia.
Member
Posts: 9,143
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Sep 15 2025 08:59am
Japoński też jest zajebisty, lecz do francuza, mam po prostu sentyment. Najgorszą serię DB, czy DB Super obejrzałem właśnie w oryginalnym, japońskim dubbingu.
Angielski dubbing stawiam na równi z polskim dubbingiem, czyli "nieoglądalnym".



Napisał to typ, który jara się marvelem - bajką dla upośledzonych 12-latków obdarzonych bonusowym chromosomem, a i których jedyną ambicją jest nauka liczenia do stu.
Emotki nie dodam, bo to nie ironia.

:mellow:
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold: 70.21
Sep 15 2025 10:03am
myslalem ze tytul tematu to walniecie piescia w klawiature i losowe znaki
Member
Posts: 10,546
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 15 2025 10:44am
myslalem ze tytul tematu to walniecie piescia w klawiature i losowe znaki


Nie zesraj się.
Go Back To Polska Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll