stary, jakie mało, ja palę 1,5 paczki dziennie, żałuję że kiedyś zacząłem jarać ten syf :(
No i weź się teraz odzwyczaj od tego, a to kosztuje :< źródełko mi się wyczerpało na duże torby tytoniu, takie pół kilo i wczoraj bodajże kupiłem tytoń chesterfielda czerwony i dzisiaj dokupiłem jeszcze 2 takie paczki, żeby mieć na zapas.