i jak ten tytoń Polski? dobry? dużo szlug wychodzi? no zrób zrób popiszemy sobie :blush:
Jeszcze nie otworzyłem paczuszki, zostało mi trochę tytoniu z tej większej paczki, co załatwiłem od Ryśka i na razie chce ten wykończyć, nie mieszałem go z chesterfieldem.