d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1141142143144145421Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 14 2025 03:37pm
Nie wiem co bym wolał wyjebac taka kawe wypić zimna czy podgrzać w mikroweli xd


Ja wypiłem zimną :+)
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Sep 14 2025 09:19pm
pierwsza kawa jest wykurwista <3 a do tego papieroch
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 14 2025 09:20pm
pierwsza kawa jest wykurwista <3 a do tego papieroch


Też chyba sobie zaraz zrobię.
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Sep 14 2025 09:23pm
Też chyba sobie zaraz zrobię.


i jak ten tytoń Polski? dobry? dużo szlug wychodzi? no zrób zrób popiszemy sobie :blush:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 14 2025 09:25pm
i jak ten tytoń Polski? dobry? dużo szlug wychodzi? no zrób zrób popiszemy sobie :blush:


Jeszcze nie otworzyłem paczuszki, zostało mi trochę tytoniu z tej większej paczki, co załatwiłem od Ryśka i na razie chce ten wykończyć, nie mieszałem go z chesterfieldem.
Member
Posts: 13,315
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Sep 14 2025 11:39pm
rano kawa z ekspresu przelewowego, a teraz amerikano z mlekiem
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 14 2025 11:42pm
Nie pamiętam kiedy ostatnio wypiłem browar z rana, było to chyba z 4 lata wstecz, ale teraz pora na kawkę.
Member
Posts: 34,108
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Sep 15 2025 02:26am
Już miałem kupić dzika ale jednak będzie kawka B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 15 2025 02:27am
Już miałem kupić dzika ale jednak będzie kawka B)


Mówisz o tych energolach? Raz się tego napiłem od kumpla, Boże, jakie to niedobre.
Member
Posts: 78,752
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Sep 15 2025 02:40am
jestem po pierwszej kawce
Go Back To Polska Topic List
Prev1141142143144145421Next
Add Reply New Topic New Poll