Tych lepszych jest tylko maksymalnie 1%
Ogólnie spotkałem kilku Rusków w swoim życiu i różnica jest taka, że Polak jak wyjedzie gdzieś gdzie mu się lepiej żyje np. Do Niemca to ma wyjebane w Polskę. Natomiast Rusek mimo że w Rosji srał zimą do latryny osiedlowej, a u niemcat ma prywatny kibel to dla niego Rosja i tak jest najlepsza na świecie koniec historii. B)
Idealny obrazek internetowy obrazujący stan Rusków na emigracji
