d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kino
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Sep 14 2025 11:53am
W cinemacity masz abonament miesięczny za cenę dwóch biletów.
Oczywiście w pierwszym miesiącu pójdziesz może i 10 razy do kina, ale w drugim miesiącu już trochę Ci się znudzi i będziesz chodził rzadziej.
Czyli frekwencja się zwiększa, bo jak już zapłaciłeś za miesiąc to pójdziesz do tego kina parę razy.
A jak nie zapłaciłeś to już nie wiadomo czy przyjdziesz, może przyjdziesz może nie.
Dodatkowo z takich wejść abonamentowych mniej kasy jednostkowo trafia do twórców, jeśli standardowo za bilet z ulicy oddają twórcom 15zl, to przykładowo za wejście abonamentowe płacą 8zl, twórcy też mają nieco mniej od takiego wejścia.
To na czym najlepiej zarabia kino to gastronomia, bo jak pisałem połowę ceny biletu muszą oddać twórcom, ale już popcorn za 30zl to 29zl zysku kina.

Zysku czy przychodu, panie ważniak?
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Sep 14 2025 12:26pm
Rozpoczynamy seans Demon Slayera B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 14 2025 12:32pm
Rozpoczynamy seans Demon Slayera B)


gl&hf B)
Member
Posts: 10,802
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Sep 14 2025 01:44pm
Rozpoczynamy seans Demon Slayera B)


enjoy drogi kolego B)
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Sep 14 2025 03:12pm
enjoy drogi kolego B)


Kurwa jaki dobry seans. Pierwszy raz oglądałem anime w kinie i to jeszcze IMAX i przez pół filmu siedziałem z bananem na gębie :D
Dodatkowo zajebiste było to, że większość osób była tak podjarana jak ja i dosłownie cała sala żyła filmem, a 3/4 osób idących do łazienki biegło, żeby jak najmniej opuścić
Member
Posts: 10,802
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Sep 14 2025 03:26pm
Kurwa jaki dobry seans. Pierwszy raz oglądałem anime w kinie i to jeszcze IMAX i przez pół filmu siedziałem z bananem na gębie :D
Dodatkowo zajebiste było to, że większość osób była tak podjarana jak ja i dosłownie cała sala żyła filmem, a 3/4 osób idących do łazienki biegło, żeby jak najmniej opuścić


tez pierwszy raz w kinie bylem na animcu, no byla podnietka w chuj.

mialem litrowy napoj, myslalem ze da rade usiedziec bez szczania, ale jednak 2.5h to 2.5h, podczas walki z Akaza trzymalem w chuj zeby nie przegapic xD
Member
Posts: 16,411
Joined: Apr 9 2007
Gold: 12,059.17
Sep 15 2025 01:51am
Zysku czy przychodu, panie ważniak?


Popcorn 30 zł przychodu a koszty:
Kukurydza 40 groszy
Sól 5 groszy
Olej 10 groszy
Papierowe pudełko na popcorn 5groszy
Prąd do maszyny podgrzewającej 10 groszy
Serwis/naprawy maszyny 5groszy
Wymiana maszyny raz na 10 lat 5groszy
Minuta czasu pracownika nabierającego popcorn 50 groszy.
Wychodzi prawie 29zl zysku z przychodu 30zł
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 15 2025 02:05am
Popcorn 30 zł przychodu a koszty:
Kukurydza 40 groszy
Sól 5 groszy
Olej 10 groszy
Papierowe pudełko na popcorn 5groszy
Prąd do maszyny podgrzewającej 10 groszy
Serwis/naprawy maszyny 5groszy
Wymiana maszyny raz na 10 lat 5groszy
Minuta czasu pracownika nabierającego popcorn 50 groszy.
Wychodzi prawie 29zl zysku z przychodu 30zł


Ten jak wyliczył :+)
Member
Posts: 42,127
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 15 2025 02:12am
Popcorn 30 zł przychodu a koszty:
Kukurydza 40 groszy
Sól 5 groszy
Olej 10 groszy
Papierowe pudełko na popcorn 5groszy
Prąd do maszyny podgrzewającej 10 groszy
Serwis/naprawy maszyny 5groszy
Wymiana maszyny raz na 10 lat 5groszy
Minuta czasu pracownika nabierającego popcorn 50 groszy.
Wychodzi prawie 29zl zysku z przychodu 30zł


Polska jest najtańszym krajem w Europie i można się tu wyżywić za około 100zł miesiecznie.

Właśnie kończe taki miesiąc za 100zł. Musze powiedzieć, że ani razu nie byłem głodny-ba!-momentami byłem nawet przejedzeony, zapchany.

Nie zaliczam do jedzenia pica, co chyba oczywiste, bo jedzenie to jedzenia a picie to picie i na samą Cole wydałem koło 200zł(2 litry dziennie, czsami jescze wieczorem dokupowałem litrowa Colę).

A więc przechodząc do jadłospisu za 100 zł.
Aby przezyć miesiąc za 100 zł potrzeba:

1kg ryżu ok.3zł
1kg makaronu ok.2,5 zł
1kg kaszy jęczmiennej około 2 zł
6kg ziemniaków ok.8zł
2kg margarany ok 5 zł
150 bułek około 50zł
10 paczek Chochoszoków ok. 20
15 sosów do potraw jeden po około 50 groszy-około 7 zł, lub kilka sosów gotowych po ok.3 zł.

Razem około 100zł.
Zostało mi jescze 7 złotych z tej stówy. Nieźle.

Jak to jemy?
Rano zagtować gar sosu-mamy na 2 dni.
Pierwszy tydzień-makaron. 5 bułek dziennie, pół paczki Chocoszoków.
Drugi tydzień-ryż. 5 bułek dziennei, pół paczki Chocoszokw.
Trzeci tyedzień-kasza jęczmienna, 5 bułek, pół paczki Chocoszokwó.
Czwarty tydzień-6 kilo ziemniaków, 5 bułek , pół, paczki Chocoszoków.

Zamiast Chocoszoków można kupować krem czekoladowy-400 gr za 2,5zł albo zwykle kulki czekoladowe, można nabyć za 1-2 zł 300 gramów.

Także jadłsopsis jest sprawdzony i bardzo sycący-nawet zostało mi jeszcze trochę rużu i kaszy, bo kilogram na tydzień to naprawdę jest aż nadto.

Brakowało mi jedynie serków, jogurtów i rybek.
Ale bez problemu mogę taki miesiąc powtórzyć-mówię to jako osoba która lubi jeść, objadać się, czy nawet obżerać.

Jeden Władysław JAgiełło i masz jedzenie na cały miesiąc.
Pozdrawiam.

To przypadkiem nie twój post? 😂
Member
Posts: 10,802
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Sep 15 2025 02:14am
Polska jest najtańszym krajem w Europie i można się tu wyżywić za około 100zł miesiecznie.

Właśnie kończe taki miesiąc za 100zł. Musze powiedzieć, że ani razu nie byłem głodny-ba!-momentami byłem nawet przejedzeony, zapchany.

Nie zaliczam do jedzenia pica, co chyba oczywiste, bo jedzenie to jedzenia a picie to picie i na samą Cole wydałem koło 200zł(2 litry dziennie, czsami jescze wieczorem dokupowałem litrowa Colę).

A więc przechodząc do jadłospisu za 100 zł.
Aby przezyć miesiąc za 100 zł potrzeba:

1kg ryżu ok.3zł
1kg makaronu ok.2,5 zł
1kg kaszy jęczmiennej około 2 zł
6kg ziemniaków ok.8zł
2kg margarany ok 5 zł
150 bułek około 50zł
10 paczek Chochoszoków ok. 20
15 sosów do potraw jeden po około 50 groszy-około 7 zł, lub kilka sosów gotowych po ok.3 zł.

Razem około 100zł.
Zostało mi jescze 7 złotych z tej stówy. Nieźle.

Jak to jemy?
Rano zagtować gar sosu-mamy na 2 dni.
Pierwszy tydzień-makaron. 5 bułek dziennie, pół paczki Chocoszoków.
Drugi tydzień-ryż. 5 bułek dziennei, pół paczki Chocoszokw.
Trzeci tyedzień-kasza jęczmienna, 5 bułek, pół paczki Chocoszokwó.
Czwarty tydzień-6 kilo ziemniaków, 5 bułek , pół, paczki Chocoszoków.

Zamiast Chocoszoków można kupować krem czekoladowy-400 gr za 2,5zł albo zwykle kulki czekoladowe, można nabyć za 1-2 zł 300 gramów.

Także jadłsopsis jest sprawdzony i bardzo sycący-nawet zostało mi jeszcze trochę rużu i kaszy, bo kilogram na tydzień to naprawdę jest aż nadto.

Brakowało mi jedynie serków, jogurtów i rybek.
Ale bez problemu mogę taki miesiąc powtórzyć-mówię to jako osoba która lubi jeść, objadać się, czy nawet obżerać.

Jeden Władysław JAgiełło i masz jedzenie na cały miesiąc.
Pozdrawiam.

To przypadkiem nie twój post? 😂


outdated
Go Back To Polska Topic List
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll