Juz będzie tak wkurwiac ta pogoda kochana jesien 😅 damy rade do końca tygodnia ma już nie padać z tego co patrze na telefonie ale pewnie w chuja lecą bo dziś też mialo w dzień nie padać 😂
Nie wiem, czy się uspokoiło, ale dodzwoniłem się do Wieśki i idę jej te ciuchy zanieść łącznie z plecakiem, na chuj mi 3 plecaki, lol. Tych ciuchów też od zajebania mam, że leżą w szafie i nie nadążam w nich chodzić, a komuś mogą się przydać, są ludzie na tym świecie biedniejsi niż ja.