d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Temat Dla Ludzi Palących Papierosy
Prev1163164165166167222Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,811
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 14 2025 09:28pm
Idę zapalić, coś nie mogę zasnąć.


chyba długo w dzień spałeś co? do wieczora Cię nie było
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 14 2025 09:30pm
chyba długo w dzień spałeś co? do wieczora Cię nie było


No trochę pospałem...
Member
Posts: 30,811
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 14 2025 09:35pm
No trochę pospałem...


teraz pózno jasno się robi a trzeba iść po coś do picia o 6 a potem Mszę Świętą obejrzeć ;) taka zimna setka na dzień dobry to coś pięknego!
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 14 2025 09:37pm
teraz pózno jasno się robi a trzeba iść po coś do picia o 6 a potem Mszę Świętą obejrzeć ;) taka zimna setka na dzień dobry to coś pięknego!


Ja nie zaczynam dnia od alkoholu, raz sobie na to pozwoliłem w domu i skończyło się awanturą.
Member
Posts: 30,811
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 14 2025 09:39pm
Ja nie zaczynam dnia od alkoholu, raz sobie na to pozwoliłem w domu i skończyło się awanturą.


Ty Faf a może w kamasze idz? tam dobrze płacą i możesz zostać Generałem tak jak na Polskiej sekcji :rolleyes:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 14 2025 09:40pm
Ty Faf a może w kamasze idz? tam dobrze płacą i możesz zostać Generałem tak jak na Polskiej sekcji :rolleyes:


Do wojska? Ktoś mi mówił, że jak ja byłem w psychiatryku, to mnie nie wezmą tam. Zresztą ja bym nie chciał. Jeszcze trochę i wrócę do normalnej roboty, powoli się na to zanosi.
Member
Posts: 30,811
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 14 2025 09:45pm
Do wojska? Ktoś mi mówił, że jak ja byłem w psychiatryku, to mnie nie wezmą tam. Zresztą ja bym nie chciał. Jeszcze trochę i wrócę do normalnej roboty, powoli się na to zanosi.


robota to głupota picie to jest życie Faf :( szkoda... wojskowi są seksi ;) ja chyba kupię kolejne 0.7 bo pić mi sie chce
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 14 2025 09:47pm
robota to głupota picie to jest życie Faf :( szkoda... wojskowi są seksi ;) ja chyba kupię kolejne 0.7 bo pić mi sie chce


Za mundurem cbx sznurem! To idź, tylko trzymaj fason :+)
Member
Posts: 30,811
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 14 2025 09:50pm
Za mundurem cbx sznurem! To idź, tylko trzymaj fason :+)


a Ty co będziesz robił? idziesz spać? :mellow:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 14 2025 09:51pm
a Ty co będziesz robił? idziesz spać? :mellow:


Nie, idę teraz na kawę i fajkę.
Go Back To Polska Topic List
Prev1163164165166167222Next
Add Reply New Topic New Poll