~~ a moze mosterka jednak
Nie piję monsterków, ja to czasami sobie lubię kupić tigera z dino i tylko takie piję, bo takie mi smakują, niekiedy jak przetestuję jakiś z innej marki, albo inny smak po prostu, to najczęściej jest wylewany w trawnik, bo mi po prostu nie podchodzi.
This post was edited by fafnirek on Sep 14 2025 07:34pm