d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Temat Dla Ludzi Palących Papierosy
Prev1162163164165166224Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 14 2025 12:29pm
Ja wychodzę na dwór i w altanie mam popielniczkę. W domu też mi się kiedyś kilka razy zdarzyło, ale to zazwyczaj przy otwartym oknie i potem wietrzę. Ogólnie nie lubię, jak mi się ten dym unosi w pomieszczeniu.


Mi tam nie przeszkadza ino ubrania pozniej śmierdzą 😅
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 14 2025 12:30pm
Mi tam nie przeszkadza ino ubrania pozniej śmierdzą 😅


Kiedyś słyszałem o babce, która rzuciła fajki i powypierdalała wszystkie ciuchy, bo jej jebały.
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 14 2025 12:42pm
Kiedyś słyszałem o babce, która rzuciła fajki i powypierdalała wszystkie ciuchy, bo jej jebały.


To miała zryty czosnek wystarczy wyprac 😅🤷‍♀️
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 14 2025 12:43pm
To miała zryty czosnek wystarczy wyprac 😅🤷‍♀️


Też tak myślę :+)
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 14 2025 01:49pm
Też tak myślę :+)


Congrats 68 lvl 👀😋
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 14 2025 01:54pm
Congrats 68 lvl 👀😋


Dzięki 😁
Member
Posts: 8,013
Joined: Sep 23 2006
Gold: 1,962.28
Sep 14 2025 05:25pm
Ja tam jaram w swoim gabinecie, a w domu to tylko na balkonie.
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 14 2025 05:28pm
Ja tam jaram w swoim gabinecie, a w domu to tylko na balkonie.


Jesteś moze proktologiem? :drool:
Member
Posts: 8,013
Joined: Sep 23 2006
Gold: 1,962.28
Sep 14 2025 06:32pm
Jesteś moze proktologiem? :drool:


Nie mordeczko, mam na myśli taki pokój w którym pracuje i zajmuje się kwestiami "papierowymi"
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 14 2025 07:39pm
Idę zapalić, coś nie mogę zasnąć.
Go Back To Polska Topic List
Prev1162163164165166224Next
Add Reply New Topic New Poll