d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Temat Dla Ludzi Palących Papierosy
Prev1161162163164165223Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,829
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 14 2025 07:46am
fajurki odstawiłem przez kaszel wrzuciłem shishe różnica mega woda robi za dobry filtr do tego można zmiksować tytoń z różnymi ziołami np. yerba mate lub rumianek


a z guwnem? :mellow:
Member
Posts: 302
Joined: Aug 25 2025
Gold: 0.00
Sep 14 2025 07:47am
a z guwnem? :mellow:


to tylko tacy jak ty :D
Member
Posts: 30,829
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 14 2025 07:54am
to tylko tacy jak ty :D


jesteś niemiłym nowym użytkownikiem :(
Member
Posts: 302
Joined: Aug 25 2025
Gold: 0.00
Sep 14 2025 07:57am
jesteś niemiłym nowym użytkownikiem :(


nie znam twoich dilerów to nie wiem :(
Member
Posts: 34,192
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Sep 14 2025 07:59am
Ja nie palę, ale jestem pierwszy za legalem B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 14 2025 10:38am
Idę właśnie zajarać B)
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 14 2025 12:23pm
Idę właśnie zajarać B)


Też właśnie zakurze 👀
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 14 2025 12:24pm
Też właśnie zakurze 👀


Palisz w domu, czy na zewnątrz?
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 14 2025 12:26pm
Palisz w domu, czy na zewnątrz?


Na balkonie albo w piwnicy jak ide na wiadro xd
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 14 2025 12:28pm
Na balkonie albo w piwnicy jak ide na wiadro xd


Ja wychodzę na dwór i w altanie mam popielniczkę. W domu też mi się kiedyś kilka razy zdarzyło, ale to zazwyczaj przy otwartym oknie i potem wietrzę. Ogólnie nie lubię, jak mi się ten dym unosi w pomieszczeniu.
Go Back To Polska Topic List
Prev1161162163164165223Next
Add Reply New Topic New Poll