d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Iks Gul Iks
Prev123Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,127
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 13 2025 04:32pm
chcia艂bym takiego przytuli膰 :cry:


Spraw sobie kota 艣mieszne sa 馃榿
Member
Posts: 30,730
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 13 2025 04:34pm
Spraw sobie kota 艣mieszne sa 馃榿


ja chce te 3 Twoje. iso pm me bin :mellow:
Member
Posts: 42,127
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 13 2025 04:35pm
ja chce te 3 Twoje. iso pm me bin :mellow:


To sa NPC's nie na sell xd
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold: 70.21
Sep 13 2025 06:48pm
dalej nie wiem o co chodzi w tym temacie ani o jak膮 osob臋 chodzi
Member
Posts: 30,730
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 14 2025 02:49am
To sa NPC's nie na sell xd


fajne s膮. nie tylko dw贸jka a tr贸jka ruda do pary :blush: dzi艣 pofarmi臋 w warframe bo du偶o nie pije . zosta艂a mi 1/3 0.7 i dwa piwa B) dzi臋ki Tobie mam boosty wszystkie wykupione na drop wiec dzi臋ki ! :wub: kupuj kompa
Member
Posts: 42,127
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 14 2025 02:51am
fajne s膮. nie tylko dw贸jka a tr贸jka ruda do pary :blush: dzi艣 pofarmi臋 w warframe bo du偶o nie pije . zosta艂a mi 1/3 0.7 i dwa piwa B) dzi臋ki Tobie mam boosty wszystkie wykupione na drop wiec dzi臋ki ! :wub: kupuj kompa


Jeszcze mam przy domu robote na jesieni na zim臋 sobie jakiego艣 sprawie do gierek 馃構
Member
Posts: 30,730
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 14 2025 02:54am
Jeszcze mam przy domu robote na jesieni na zim臋 sobie jakiego艣 sprawie do gierek 馃構


ja czekam na decyzj臋 o rencie lub komisj臋 ale mam nadziej臋 偶e zaocznie mi przyznaj膮 i nie b臋d臋 musia艂 zapierdala膰 do Olsztyna i si臋 stresowa膰. dobrze jakbym dosta艂 na 3 lata to wtedy na raty albo nowy PC albo telewizorek jaki艣 normalny i xbox na raty. dla ojca tez co艣 wezm臋 ;) no fajnie by by艂o. zak艂adam si臋 偶e taki za 1k starczy do pd2 chyba ze chcesz gra膰 w nowo艣ci...teraz pojebane te wymagania . Borderlands 4 nawet nie instaluj臋 bo b臋dzie pokaz slajd贸w albo minimalne na kt贸rych gra膰 nie b臋d臋. a jakie plany na niedziele? robisz co艣 przy domu ? czy odpoczywasz?
Member
Posts: 302
Joined: Aug 25 2025
Gold: 0.00
Sep 14 2025 06:58am
Tak jak my艣la艂em, typ ma niedojebanie m贸zgowe


kup se mozg x3

hehehEHheHEHEHeh jak dziecko YES!

This post was edited by xGULx on Sep 14 2025 06:59am
Member
Posts: 34,142
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Sep 14 2025 07:55am
Kto stresci histori臋 tego tematu :huh:

Mam coraz wi臋ksze przekonanie 偶e gul to aler ego czerwonego aka petko w kapeluszu B)

This post was edited by kondes on Sep 14 2025 07:56am
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold: 70.21
Sep 14 2025 07:55am
kup se mozg x3

hehehEHheHEHEHeh jak dziecko YES!




:rofl:
Go Back To Polska Topic List
Prev123Next
Closed New Topic New Poll