Jeszcze mam przy domu robote na jesieni na zim臋 sobie jakiego艣 sprawie do gierek 馃構
ja czekam na decyzj臋 o rencie lub komisj臋 ale mam nadziej臋 偶e zaocznie mi przyznaj膮 i nie b臋d臋 musia艂 zapierdala膰 do Olsztyna i si臋 stresowa膰. dobrze jakbym dosta艂 na 3 lata to wtedy na raty albo nowy PC albo telewizorek jaki艣 normalny i xbox na raty. dla ojca tez co艣 wezm臋

no fajnie by by艂o. zak艂adam si臋 偶e taki za 1k starczy do pd2 chyba ze chcesz gra膰 w nowo艣ci...teraz pojebane te wymagania . Borderlands 4 nawet nie instaluj臋 bo b臋dzie pokaz slajd贸w albo minimalne na kt贸rych gra膰 nie b臋d臋. a jakie plany na niedziele? robisz co艣 przy domu ? czy odpoczywasz?