wczoraj się najebałem spitem i wódką i potem prawie cały dzień spałem bo wstałem dopiero ok 19

i co dziwne całą noc też przespałem bo wstałem 10 minut przed Niedzielną Mszą Świętą

wyspowiadałem się i przyjąłem komunię dla chorych i mogę dalej drinkować .
wstawaj!