d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kebap
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,130
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Sep 13 2025 06:51am
własnie odkryłem, że jeśli miesko jest dobre to nie warto brać sosów B)

a wy jak jecie to pyszne danie?
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 13 2025 06:55am
Ostatnio byłem na kebsie i wziąłem mięso mieszane i sos też mieszany.
Member
Posts: 42,122
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 13 2025 07:02am
Czasami biorę samo mieso i jest git ale lubię też normalna bule czy rollo sos czosnkowy i ostry 😋
Member
Posts: 78,755
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Sep 13 2025 07:04am
jak dla mnie najlepszy sos do kebaba to czosnkowy, nie pamiętam żebym kiedyś jadł kebsa bez sosów
Member
Posts: 16,411
Joined: Apr 9 2007
Gold: 12,059.17
Sep 13 2025 07:41am
Polecam Berlin kebap, gdyż mają w ofercie niskokaloryczny sos jogurtowy.
A w zahir kebap sos typu barbeque, on też ma mniej kalorii niż łagodne czy czosnkowe
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold: 70.21
Sep 13 2025 07:49am
w uk tak wyglada kebab tyle ze lezy na picie

a w polsce jak w chlewie 80% sałata za 30 zł >LoL



od nwm turków czy arabów którzy szanują to co jedzą, w przeciwienstwie do bydła

This post was edited by FUSIK_PUSIK3000 on Sep 13 2025 07:49am
Member
Posts: 10,802
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Sep 13 2025 08:12am
bez sosu ciezko

kiedys bralem tylko ostry ale troche mnie irytuje sranie pozniej, wiec ostatnio mieszany
Member
Posts: 35,056
Joined: Jan 13 2011
Gold: 2,573.57
Sep 13 2025 08:16am
własnie odkryłem, że jeśli miesko jest dobre to nie warto brać sosów B)

a wy jak jecie to pyszne danie?


Czyli zawsze z sosem
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold: 70.21
Sep 13 2025 08:27am
Czyli zawsze z sosem


:rofl:
Member
Posts: 34,130
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Sep 13 2025 08:43am
Czyli zawsze z sosem


Tak bo mięsko wszedzie to skald bliżej nieokreślony B)
Go Back To Polska Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll