☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Kebap
1
2
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 103
Replies: 10
Track Topic
kondes
Member
Posts: 34,130
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
410.00
#1
Sep 13 2025 06:51am
własnie odkryłem, że jeśli miesko jest dobre to nie warto brać sosów
a wy jak jecie to pyszne danie?
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#2
Sep 13 2025 06:55am
Ostatnio byłem na kebsie i wziąłem mięso mieszane i sos też mieszany.
Mis_nom
Member
Posts: 42,122
Joined: Aug 4 2014
Gold
:
13.37
#3
Sep 13 2025 07:02am
Czasami biorę samo mieso i jest git ale lubię też normalna bule czy rollo sos czosnkowy i ostry 😋
czu
Member
Posts: 78,755
Joined: Sep 24 2007
Gold
:
314.22
#4
Sep 13 2025 07:04am
jak dla mnie najlepszy sos do kebaba to czosnkowy, nie pamiętam żebym kiedyś jadł kebsa bez sosów
Ironfister
Member
Posts: 16,411
Joined: Apr 9 2007
Gold
:
12,059.17
#5
Sep 13 2025 07:41am
Polecam Berlin kebap, gdyż mają w ofercie niskokaloryczny sos jogurtowy.
A w zahir kebap sos typu barbeque, on też ma mniej kalorii niż łagodne czy czosnkowe
FUSIK_PUSIK3000
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold
:
70.21
#6
Sep 13 2025 07:49am
w uk tak wyglada kebab tyle ze lezy na picie
a w polsce jak w chlewie 80% sałata za 30 zł >LoL
od nwm turków czy arabów którzy szanują to co jedzą, w przeciwienstwie do bydła
This post was edited by FUSIK_PUSIK3000 on Sep 13 2025 07:49am
firstmurloc
Member
Posts: 10,802
Joined: Sep 25 2021
Gold
:
1,047.06
#7
Sep 13 2025 08:12am
bez sosu ciezko
kiedys bralem tylko ostry ale troche mnie irytuje sranie pozniej, wiec ostatnio mieszany
funy
Member
Posts: 35,056
Joined: Jan 13 2011
Gold
:
2,573.57
#8
Sep 13 2025 08:16am
Quote (
kondes @ 13 Sep 2025 14:51
)
własnie odkryłem, że jeśli miesko jest dobre to nie warto brać sosów B)
a wy jak jecie to pyszne danie?
Czyli zawsze z sosem
FUSIK_PUSIK3000
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold
:
70.21
#9
Sep 13 2025 08:27am
Quote (
funy @ Sep 13 2025 04:16pm
)
Czyli zawsze z sosem
kondes
Member
Posts: 34,130
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
410.00
#10
Sep 13 2025 08:43am
Quote (
funy @ 13 Sep 2025 16:16
)
Czyli zawsze z sosem
Tak bo mięsko wszedzie to skald bliżej nieokreślony
Go Back To
Polska
Topic List
1
2
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact