d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Właśnie Straciłem Kolegę ;(
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,089
Joined: Jan 10 2007
Gold: 350.00
Sep 13 2025 02:22am
Faf [*]
Member
Posts: 42,122
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 13 2025 02:25am


:cry:

W
T
F
Member
Posts: 9,089
Joined: Jan 10 2007
Gold: 350.00
Sep 13 2025 02:25am


Dokładnie o tym mówię
Member
Posts: 16,411
Joined: Apr 9 2007
Gold: 12,059.17
Sep 13 2025 02:28am
Nie pamiętam czy był wśród moich przyjaciół, ale jeśli był to też go utraciłem bo nie mam go na friendsliscie.
A chętnie bym miał bo to inteligentny człowiek a ja takich lubię.
Przykra sprawa, no ale każdy użytkownik ma prawo do wybierania sobie przyjaciół, nie pierwsze rozczarowanie w życiu
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 13 2025 02:33am
Spokojna Wasza rozczochrana, z kolegów nie rezygnuję, po prostu aktualizowałem profil i powypierdalałem dosłownie wszystkich, żeby żaden przyjaciel nie był widoczny w profilu. Takie moje widzimisię, nic osobistego, dalej Was lubię :hug:
Member
Posts: 9,089
Joined: Jan 10 2007
Gold: 350.00
Sep 13 2025 02:34am
Spokojna Wasza rozczochrana, z kolegów nie rezygnuję, po prostu aktualizowałem profil i powypierdalałem dosłownie wszystkich, żeby żaden przyjaciel nie był widoczny w profilu. Takie moje widzimisię, nic osobistego, dalej Was lubię :hug:


Aha

A ja chce do gildii mojej starej alkohol xd bo się identyfikuje heheheh
Member
Posts: 42,122
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 13 2025 02:36am
Aha

A ja chce do gildii mojej starej alkohol xd bo się identyfikuje heheheh


Ja odwrotnie przestałem pic i wstąpiłem do gildii alkohol 😅
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 13 2025 02:40am
Aha

A ja chce do gildii mojej starej alkohol xd bo się identyfikuje heheheh


Tam już nie ma miejsca, sam tam chciałem dołączyć, ale się spóźniłem, bo czu dołączył, potem Misiek i zajęli ostatnie 2 sloty. Teraz dałem requesta do Slayers, dobrze mi było w tej gildii u Rogha.
Member
Posts: 78,752
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Sep 13 2025 02:44am
też mnie usunął :(

smutno mi :<
Member
Posts: 10,546
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 13 2025 02:47am
No właśnie też mnie wyjebał z fl. :D
Już myślałem, że to ja coś odjebałem i poszedł wkurw na rurzowiaka, a tu ciach - grupowa eksterminacja.



A poza tym wylogowało mnie z d2jsp i z wrażenia zaczęła mi się pocić pacha, lecz na szczęście udało mi się zalogować, bez jakichś pojebanych akcji...
Go Back To Polska Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll