d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Otwieram
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 12 2025 03:41pm
Nabrałem ochoty na drugie 200 w sumie, ale nic mnie nie przekona do tego, żeby wsiąść na rower i drałować jakieś 5 km w jedną stronę. To daje 10 km w dwie strony, nie chcę mi się, na jednym 200 poprzestanę. Pewnie jakbym czystą pił, to miałbym już dosyć. Ale nie piję.
Member
Posts: 42,121
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 12 2025 03:42pm
Dlatego sie bierze 0.7 xd
Member
Posts: 30,688
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Sep 12 2025 03:43pm
Dlatego sie bierze 0.7 xd


nie dostaniesz smakowych 0.7 chyba sir :cry:
Member
Posts: 42,121
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 12 2025 03:45pm
nie dostaniesz smakowych 0.7 chyba sir :cry:


No 0.5 to mało :c
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 12 2025 03:48pm
nie dostaniesz smakowych 0.7 chyba sir :cry:


No nie.
No 0.5 to mało :c


Czy ja wiem, czy mało? Mogłoby mnie poskładać w sumie.
Go Back To Polska Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll