d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Namiot Dachowy
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,277
Joined: Apr 22 2006
Gold: 15,321.00
Sep 3 2025 11:39pm
O nie, double post

This post was edited by michalk on Sep 3 2025 11:39pm
Member
Posts: 15,979
Joined: Sep 26 2011
Gold: 70.20
Sep 4 2025 01:21am
Moze w lesie to dziala ale to glupie w chuj w naszych warunkach - bietzesz zwykly i tyle


W następnym roku planuje Litwę, Łotwę, Estonię i jak się uda to następny wyjazd Słowenia bądź Rumunia. Tyle że w Słowenii karają za obozowanie na dziko.

Rozwazalem. Z zalet to jest wygodniejszy i szybciej sie rozklada niz normalny. Z wad, to halasuje, podnosi spalanie i zajmuje od cholery miejsca jak zdejmiesz (a zdejmiesz bo podnosi spalanie, niszczy sie i moga Ci go zajebac)
No i w pastuchu b8 nie mam relingow wiec by drogo wyszlo xD


Wiadomo że z namiotem nie zapierdalasz tak szybko jak bez. Podają że tak do 120km na h można bezpieczniej jechać. Spalanie to chuj, nie ma tak znacznego zwiększenia, a z miejscem no to fakt, ale jak na dwie osoby kupisz 120 ( ogarnij Namiot Dachowy VICKYWOOD LITTLE BAMBOO 125 GEN.2 ) , to z platformą Grand Vitary 150 cm na dachu, zostaje mi jeszcze 30 cm , np na zbiornik z wodą i prysznicem. Nic się nie niszczy a przeciwko kradzieży są śruby antywłamaniowe.
Member
Posts: 14,277
Joined: Apr 22 2006
Gold: 15,321.00
Sep 4 2025 01:46am
W następnym roku planuje Litwę, Łotwę, Estonię i jak się uda to następny wyjazd Słowenia bądź Rumunia. Tyle że w Słowenii karają za obozowanie na dziko.



Wiadomo że z namiotem nie zapierdalasz tak szybko jak bez. Podają że tak do 120km na h można bezpieczniej jechać. Spalanie to chuj, nie ma tak znacznego zwiększenia, a z miejscem no to fakt, ale jak na dwie osoby kupisz 120 ( ogarnij Namiot Dachowy VICKYWOOD LITTLE BAMBOO 125 GEN.2 ) , to z platformą Grand Vitary 150 cm na dachu, zostaje mi jeszcze 30 cm , np na zbiornik z wodą i prysznicem. Nic się nie niszczy a przeciwko kradzieży są śruby antywłamaniowe.


Co do miejsca to mialem na mysli te 340.dni w roku w ktorym namiotu nie uzywasz i gdzies musi w suchym miejscu leżeć
Member
Posts: 15,979
Joined: Sep 26 2011
Gold: 70.20
Sep 4 2025 01:58am
Co do miejsca to mialem na mysli te 340.dni w roku w ktorym namiotu nie uzywasz i gdzies musi w suchym miejscu leżeć


Wiesz możesz zawsze kupić wewnętrzne ocieplenie i ogrzewać webasto w środku, plus czapka skarpetki i ciepły śpiwór. Znam osoby które w minusowych temperaturach nocują w dachowcu i nie narzekają.
Member
Posts: 42,119
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 4 2025 02:50am
Kurwa kombinujesz jak kon pod gore chcesz żyć jak fiflak w namiocie to gl ja wolę przyczepe albo kampera w plener gdzie z niczym prócz umiejętności poruszania sie tym lub z tym nie ma problemów.
Member
Posts: 15,979
Joined: Sep 26 2011
Gold: 70.20
Sep 4 2025 05:20am
Kurwa kombinujesz jak kon pod gore chcesz żyć jak fiflak w namiocie to gl ja wolę przyczepe albo kampera w plener gdzie z niczym prócz umiejętności poruszania sie tym lub z tym nie ma problemów.


Kamperem lub z przyczepką nie wjedziesz wszędzie.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 4 2025 06:39am
Nie.
Member
Posts: 11,272
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Sep 5 2025 02:49pm
Michael jordan miał namiot tlenowy to jest to samo?
Member
Posts: 30,688
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Sep 12 2025 02:56pm
średni pomysł aczkolwiek chciałbym na odludziu żyć w takim kamperze :thumbsup:
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Sep 12 2025 03:08pm
NAMIOT DACHOWY XDDDD
Go Back To Polska Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll