d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1136137138139140421Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 12 2025 03:05pm
Chyba sobie zrobię kawę, wypiłem te 200 krupnika kokosowego i miałem już w sumie dość, ale otworzyłem jeszcze ten drink wiśniowy i dałem kilka łyków i to wylałem po drodze do kosza na dworze :mellow: ostatnio często wylewam alkohol, to dobrze czy niedobrze?
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Sep 12 2025 03:19pm
Chyba sobie zrobię kawę, wypiłem te 200 krupnika kokosowego i miałem już w sumie dość, ale otworzyłem jeszcze ten drink wiśniowy i dałem kilka łyków i to wylałem po drodze do kosza na dworze :mellow: ostatnio często wylewam alkohol, to dobrze czy niedobrze?


albo jesteś wybredny albo pijesz choć nie musisz . napierdolić się też się nie napierdalasz wiec nie wiem co o tym myśleć.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 12 2025 03:20pm
albo jesteś wybredny albo pijesz choć nie musisz . napierdolić się też się nie napierdalasz wiec nie wiem co o tym myśleć.


Więc wychodzi na to, że tylko przepierdalam pieniądz.
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Sep 12 2025 03:26pm
Więc wychodzi na to, że tylko przepierdalam pieniądz.


na pewno już średniej klasy komputer przepiłeś w ten sposób :D
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 12 2025 03:27pm
na pewno już średniej klasy komputer przepiłeś w ten sposób :D


Pewnie tak :+)
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Sep 12 2025 03:30pm
Pewnie tak :+)


zapraszam jutro do mnie na zimną wódkę z spite jak lubisz :blush: napijemy się wódeczki potem wpadną dupeczki...albo odwrotnie ;)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 12 2025 03:36pm
zapraszam jutro do mnie na zimną wódkę z spite jak lubisz :blush: napijemy się wódeczki potem wpadną dupeczki...albo odwrotnie ;)


Ostatnio jak piłem czystą z sąsiadem, to mnie cały dzień łeb bolał :wacko:
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Sep 12 2025 03:40pm
Ostatnio jak piłem czystą z sąsiadem, to mnie cały dzień łeb bolał :wacko:


dlatego będziemy pili drinki :mellow: mnie dzisiaj trochę wykręciło po tych barmańskich i dębowych...zdychałem w łóżku pare godzin a teraz nie zasnę ale chuj tam...nie mam żadnych obowiązków B) powiem Ci że ja nienawidzę zapachu alkoholu. jak powącham czystą to mnie odrzuca ale smak już akceptuje ;)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 12 2025 03:43pm
dlatego będziemy pili drinki :mellow: mnie dzisiaj trochę wykręciło po tych barmańskich i dębowych...zdychałem w łóżku pare godzin a teraz nie zasnę ale chuj tam...nie mam żadnych obowiązków B) powiem Ci że ja nienawidzę zapachu alkoholu. jak powącham czystą to mnie odrzuca ale smak już akceptuje ;)


Ja też staram się tego nie wąchać raczej... Gdyby nie takie osoby jak sąsiad Jasiek, to bym nawet tego nie pił. Raz na ruski rok się jednak zdarzy, ale to najczęściej wtedy, jak już coś było wypite wcześniej.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 12 2025 09:13pm
Czas rozpocząć licznik kaw :+)
Go Back To Polska Topic List
Prev1136137138139140421Next
Add Reply New Topic New Poll