Ostatnio jak piłem czystą z sąsiadem, to mnie cały dzień łeb bolał :wacko:
dlatego będziemy pili drinki

mnie dzisiaj trochę wykręciło po tych barmańskich i dębowych...zdychałem w łóżku pare godzin a teraz nie zasnę ale chuj tam...nie mam żadnych obowiązków

powiem Ci że ja nienawidzę zapachu alkoholu. jak powącham czystą to mnie odrzuca ale smak już akceptuje